Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jogosan esik rosszul, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, hogy a párom testvéréék nem jöttek el az esküvőnkre? Vagyis a testvére ott volt, mint tanú, de a felesége és a gyerekeik nem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg voltak hívva, és nem kaptatok kellő indokot, hogy miért nem mentek el /betegség pl./ akkor bizony jogosan esik rosszul.
2011. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Milyen idősek a gyerekek? Kicsi gyerekekkel nem olyan egyszerű egy esküvőt és lagzit végigvinni.
2011. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Elsősorban gratulálok!Jogos a haragod, jogos a felháborodásod és jogod van ezt megmondani a sógornődnek.Egy asszony, a családba bekerülő új asszonnyal, hogy tehet ilyet? Bármilyen harag ,irigység, vagy szegénység(?) sem lehet elég ok arra, hogy az esküvőn ne legyen ott.Ne menjen a lagziba, ha annyira rosszul érzi magát a társaságodban, vagy ha netán szégyelli, hogy nem tud ajándékot venni, de attól még az esküvőn megjelenhetett volna.Gratulál szépen, ad két puszit aztán távozik.Ezt akár el is mondhatod neki.Lehető legjobbakat kívánom nektek!
2011. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát attól függ, hogy mennyi idősek a gyerekek. Ha nagyon kicsik még, akkor én elnézném nekik.


Nekünk az anyósom nem jött el az esküvőnkre...

2011. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

nem. nem jogos. lehet hogy rosszba vannak. ha ott verik ki a balhét az esküvőn az biztos maradandó élmény lenne. te is biztos tovább emlékeznél rá.

tiszta szégyen az hogy a nők ennyi mindenen megsértődnek.

2011. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. A gyerekek nem kicsik, 9 és 5 évesek. Azért nem jöttek, mert egy baráti család volt náluk, és azokkal mentek strandra. Amúgy nem volt nagy esküvő, a legszűkebb család.
2011. jún. 20. 12:33
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Hát azért az 5 éves elég kicsi. Nem olyan régen voltam esküvőn ahol 3 db 5 éves is volt és nem bírták végig. Volt amelyik a felénél hazament aludni, volt amelyik sírva fakadt, hogy haza akar menni. Nekik ez nem élmény.

És most egy 5 éves gyerekért az ember nem hív babysittert, mikor a 9 évessel meg anyu megy esküvőre.

Én is inkább strandra vittem volna.

2011. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk rosszban, az esküvő csak 10 perc volt, nem volt lagzi se, csak nálunk egy kis vendégség utána.
2011. jún. 20. 12:49
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem az 5 éves gyereket simán el lehet vinni, a ceremóniát kibírja (vagy ha nem, akkor sem zavar senkit), a lagziba meg már nem kell elmenni, mindenki megértené. De ez az ok, hogy mennek strandolni a barátokkal... Na neee. Jogos, hogy rosszul esik.
2011. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok aki azt írta, hogy a 5 éves még elég kicsi az esküvőre.

Hát ha csak 10 perc volt az egész akkor ez tényleg bunkósság volt... Azt tényleg mindenki kibírja, még a fél éves is.

2011. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!