Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki házasodik 2012 májusában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki házasodik 2012 májusában? Elkezdtétek már a készülődést, tervezést?

Figyelt kérdés
Mi akkor házasodunk, gondoltam beszélhetnénk itt, adhatnánk tanácsokat egymásnak :)
2011. jún. 20. 15:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ja,máj.26 :-)
2011. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 jersey-69 ***** válasza:

Szia!

Én 2012 május 19-én megyek férjhez.

Már nagyon be vagyok sózva :) szóval ami megvan:

étterem, vőfély, fotós + nagyjából mindenről van már konkrét elképzelés.

Azt azért hozzátenném, hogy 10 éve vagyunk együtt, szóval volt idő tervezgetni.

Én csak attól félek, hogy ha nov. - decemberben magyünk az anyakönyvvezetőhöz bejelentkezni,akkor nem kapunk pont arra a napra időpontot.

Megnyugtatott pedig az anyakönyvvezető, hogy lesz, na de mégis.... :D

2011. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Nekünk 2012. júl. 21-én lesz az esküvő. És már elkezdtük a készülődést, a meghívó+idézet kinézetét eldöntöttük, plusz, hogy azokat mi csináljuk. A többi még tervezés alatt áll. :) De mindennap foglalkozom a dologgal.

Jersey-69-nek: A szüleim is május 19-én házasodtak. :)

2011. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
hát igen, ez az, én is a dátummal vagyok gondban. én is májusban szeretnék, csak hát fix időpont nincs mert még nem tudunk menni az anyakönyvvezetőhöz...szóval ezért nem nagyon tudok konkrét dátumot...nálunk is megvan az étterem, nagyjából a zenész is (esküvő djnk lesz), de az étterem még nincs lefoglalva mert nem fix az időpont.
2011. júl. 8. 11:43
 15/31 jersey-69 ***** válasza:

Szia!

Különben érdekes, hogy vannak olyan települések, ahol egy évre előre is beír az anyakönyvvezető, nálunk valamiért nagyon ragaszkodnak a napra pontosan 6 hónaphoz. :(

Teszem hozzá, hogy ha tényleg jó szolgáltatót akarsz szerződtetni, sokszor egy évre előre le kell foglalnod... nah, nem egyszerű.... :D

2011. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
Mi is május 26-án házasodunk össze és ezt egy hónapja döntöttük csak el, ugyh. elsőként kiválasztottuk és lefoglaltuk minél hamarabb a helyet és a zenészt, mert itt felénk ( Balaton) ezek kelnek el a leggyorsabban! Az anyakönyvvezetőhöz, meg a paphoz mi ráérünk januárba is menni, mert itt nálunk nincs annyi lakodalom! Még ami fontos lenne, az a fotós, de azzal még bajba vagyok, mert nem nagyon ismerek olyat :S ! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!:)
2011. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
na mi újság csajok? hogy haladtok? :)
2012. febr. 21. 12:33
 18/31 anonim ***** válasza:

19:15-ös vagyok.A május 26.-i időpont tolódott,de nem miattunk,hanem a hivatal miatt,ekkor ugyanis ők nem adnak össze,mert ezen a hétvégén nem dolgoznak...

Tehát jún.9.-én lesz.Ki is fizettük a költségeket és megbeszéltük,hogy mit szeretnénk(zene stb.)

Az étteremmel is beszéltem,ők márciusban nyitnak,így akkor tudunk lekonkretizálni mindent,amit eddig e-mailben "beszéltünk".A varrónővel megegyeztünk az árban és a fazonban,márc.elején leveszi a méretet és elkezdi varrni a ruhámat.A cipőmet már megvettem 1 hónapja.Március végén-ápr.elején nekiállok megcsináljuk a meghívókat és elkezdjük kiosztani.A dekorációt is mi csináljuk,találtam 1 nagyon jó boltot,nemsokára elmegyek és körbenézek,az ötletek már megvannak.

2012. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 jersey-69 ***** válasza:

Sziasztok!!!!

Ami megvan:

Étterem, Dj, fotós, a ruhák (menyecske, menyaruha + összes kiegészítő), koszorúslányok ruhái,italok, dekorhoz + homokszórás kellékek, meghívók házilag, kiosztás a hétvégén, öltöny, torta, virágok.

Folyamatban: jegyesoktatás, lufipostához lufik, fotózás egyik helyszínén megbeszélés.

Szóval nagyjából minden megvan. :)

2012. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

szegény, de kár hogy tolódott. De milyen duma ez már, hogy akkor nem adnak össze? Röhej. Amúgy velünk is majdnem kitoltak, mert olyan jófej volt az anyakönyvvezető, mert mi nem ott esküszünk ahol lakunk, hanem egy másik kerületben és közölte velünk, hogy örüljünk, hogy összeadnak minket, mert más kerület ezt nem tenné meg...szerintetek normális.


Jersey, a lufiposta engem is érdekel mi is szeretnénk. Hogy oldod meg? És a héliumot. Hol vetted meg?

2012. febr. 22. 18:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!