Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mozdonyvezető vőlegényhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozdonyvezető vőlegényhez milyen lagzi illik?

Figyelt kérdés
És persze könyvelő menyasszonyhoz?
2011. jún. 20. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem mentem férjhez,de nem értem miért fontos hogy mi a szakmátok az esküvőn?Max a vőfély olyan poénokat mond amihez tudni kell hogy mivel foglalkoztok,de igazából szerintem ugyan mindegy hogy mozdonyvezető vagy hentes...

de szólj ha tévedek,mert tényleg nem értek hozzá,csak ahány esküvőn voltam ott egyiknél se volt fontos,azért bátorkodtam leírni...

2011. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Valaki nagyon meg van indulva a mozdonyvezetőkkel:D a héten már volt egy kérdés (múlt héten) a mozdonyvezetős esküvőről:D


Szerintem vonatozzatok és jó lesz:D

2011. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Például lehetne lagzit tartani egy vasútállomáson, az stílusos lenne. Úgyis bezártak egy rakás vonalat, biztos van olyan állomás, ami megfelelne. Odamenni meg - mivel a sínek még megvannak - különvonattal lehetne. Biztosan nem felejtené el a násznép :)

De ha már vonatot béreltek, lehetne egyszerűen azon a lagzi, ha meg lehet oldani, hogy legyen sok hely. Bár akkor már inkább mégiscsak egy régi állomáson / állomás mellett.

A könyvelő nem tudom, mit csinál, azzal valaki okosabb kezdhetne valamit :D

2011. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a könyvelő menyasszony kiszámolja az 5 összekapcsolt étkezőkocsi költségeit :)


de sztem nem muszáj vonatos lagzit csapni.

2011. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy jó nagy füstje legyen!! :)
2011. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!