Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megmernétek tenni? Megtennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmernétek tenni? Megtennétek azt, hogy titokban a szülők tudta nélkül házasodtok meg a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem hogy megmerném, hanem meg is tettem.Alig hogy betöltöttem a 18-at.Senki nem volt ott csak 2 tanú, akit az utcán fogtunk.

25.-én leszünk 17 éves házasok.Életünk legjobb döntése volt.

2011. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első: nem tagadtak ki utána? Mi volt a reakciójuk?

Velem tuti nem állnánk szóba többet, de nem is tervezek ilyet tenni, Isten ments! Joguk van tudni róla és ott lenni.

2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*állnának
2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is megtettem igaz 26 évesek voltunk... Persze a szüleimnek nem esett jól 2 hónapig nem is szóltak hozzám aztán utána már elszállt a harag..
2011. jún. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

meg merném,ki se tagadnának,de elszomoritanám őket,ezt pedig nem akarom

De szülőkön nagyszülőkön kivül senki nem lesz ott,lesz rengeteg sértődés,de az meg nem érdekel

2011. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

20:14 Ez aranyos!:-)))

Az attól függ, hogy miért kellene titokban tartani?

2011. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem kellett titkolni, csak éppen nem akartam, hogy ott is részegen támolyogjanak, mint végig a 18 évem alatt.Nem is érdekelte őket akkor sem, amikor elmondtam.Így volt a legjobb.

2011. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem olyan körülmények között élek, hogy ezt meg akarjam tenni. Ha viszont okom lenne rá, akkor minden további nélkül: nem igazán szokott meghatni a közvélemény, ha a saját életemről van szó.
2011. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
megmerném de nagyon kiakadnának...soha többet nem állnának szóba velem ez biztos
2011. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem tenném meg, ennyivel tartozom nekik huszonakárhány év után...és úgy érzem, a párom szüleinek is...
2011. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!