Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy barátnőm épp az esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm épp az esküvőjére készul, még csak 19 évesek vagyunk mind2-en, ettől olyan rosszul érzem magam, nekem még pasim sincs. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Pont tegnap tettem fel egy hasonló kérdést...

Szerintem normális, hogy rosszul érzed magad ezért, engem is rosszul érintenek az ilyen dolgok, és én már 22 vagyok.

2011. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A korán férjhez ment barátnőim a 20-as éveik végére mind elváltak. Aki nem, az is szenved mint a kutya, csak anyagi okokból, azért van együtt a párjával mert kisgyerekekkel már nem kell a kutyának se.

Én se férjhez nem mentem, se gyerekem, az első kapcsolatomban azért szenvedtem mert nem szerettem az illetőt, a másdikban azért szenvedek, mert engem nem szeretnek...


Szóval se én nem vagyok irigylésre méltó, se ők. De az én nyakamon még legalább nem lóg 2 gyerek, én még piacképes vagyok...Hú de jó nekem. Csak hát már nem hiszek az egészben. Öregedő nő vagyok, és elment mellettem az élet.

33 N

2011. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!