Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékba mit adjak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékba mit adjak? Pénzt vagy ajándékot?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem augusztusban fog férjhez menni. Én 22 éves vagyok, egyelőre pályakezdő munkanélküli, habár van megtakarított pénzem. (Ballagások, szülinapok, karácsony stb) Nincs ajándékötletem, hogy mit vegyek és tőlem nem is nagyon fogadnának el semmit + már 5 éve együtt élnek, és mindenük megvan. Megkérdeztem mit adjak akkor, pénzt? Erre azt mondta hogy semmit ne adjak, de valami mégis kellene, szóval szerintem marad a pénz. Mennyi az az összeg ami nem túl kevés, de nem is túl sok? Kb?
2011. jún. 22. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Pénzt + esetleg jelképes ajándékot.


Ma az ifjú párnak leginkább pénzre van szüksége nem pedig harmadik fritőzre, főleg az esküvő kifizetése után.

2011. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia. Egyedül mész? Úgy "illik, vagy szokás", hogy legalább a vacsi árát oda szokás adni. Ha pld. fejenként mondjuk 7 ezer, akkor kb. egy 10.000 Ft-ot illik adni (ha kijön a kaja kevesebből, akkor persze kevesebbet, de ezt nyilván nem tudhatod... attól is függ, hogy otthoni sátras lagzi lesz, vagy étteremben?)


Sztem valahol tőled egy 5-10 ezer Ft-os vásárlási utalvány jó ötlet lenne mondjuk valamelyik hozzájuk közeli bevásárlóközpontba, és arra költik amire akarják. És az mégse "pénz".

2011. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jövök lepontozottnak.


22 éves pályakezdő vagy. Ők se a te ajándékodtól várják a megtérülést. Annyit úgyse tudsz a borítékba rakni, hogy azzal Te maximálisan elégedett tudjál lenni. Én ez esetben vennék valami ajándékot.

2011. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adj nekik egy díszített üvegben 2000db 5Ft-ost( ami 10.000FT). Az üvegre még jókívánságokat is írhatsz :)
2011. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass nekik valami örökre szóló ajándékot ami neked sem kerül túl sokban de nekik nagyon nagy öröm. Pl törölközőbe bele varratni a nevüket, vagy pezsgős üvegre egy szép szöveget csináltatni és két pezsgős pohárba bele graviroztatni a nevüket. Ilyenekre gondoltam. Legyél kreatív, a semmivel nem mehetsz
2011. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én belegondoltam most,hogy minek örülnék,nagyjából nekünk is megvan már mindenünk,de van azért olyan,amit szerettünk volna,de nem volt szívünk akkor kiadni érte pénzt,vagy mindig csak halogattuk,hogy majd. Én is a vásárlási utalványra szavazok kb. 10.000 forint értékűt adnék a helyedben,sokkal jobban néz ki ilyet adni mint pénzt,meg hátha nekik is hiányzik valami olyan háztartási cikk,vagy akármi,amire eddig úgymond sajnáltak kiadni 10e forintot,de ha már ott az utalvány,akkor megveszik. :)


26/N

2011. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzt adj. Sokan már a lagzi előtt is együtt élnek, nehéz kitalálni mire van szükségük, a pénzt meg arra költik amire szeretnék. Szerintem 10 ezer Ft az reális
2011. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 köles ***** válasza:
Nekünk nem rég volt az esküvőnk. Mi pénzt kértünk a nászútra vagy vásárlási utalványt. Nagyon szép nászajándék-üdvözlő lapok vannak, amibe pénzt -szerintem a Te esetedben elég 5000 ft (nekünk párok attak 10 ezret)-,ill. vásárlási utalványt lehet belerakni. Írsz hozzá a lapra pár sort és ennyi bőven elég. Mindenki meg lesz elégedve.
2011. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!