Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kéne vennem ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne vennem ajándékot?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, egyik barátnőm apukája meghívott az esküvőjére (állami esküvő). Az esküvő 1 hónap múlva lesz, de nem tudom hogy kéne-e vennem ajándékot. És ha igen, akkor mit szokás ilyenkor adni?

Köszönöm a segítséget :)


2011. jún. 22. 19:53
 1/8 :) :) :) ***** válasza:
85%
Kéne :) Szerintem valami háztartási gép vagy tánnyérok,poharak,ilyesmi :)
2011. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

maximum egy szép fadobozos bort vegyél, amit nem meginni, hanem kitenni szoktak:)

de kellene nem kell szerintem semmit

lagzi is lesz vagy csak szertartás? esetleg ajánld fel, hogy segítesz feldíszíteni a termet vagy ilyesmi

2011. jún. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát vehetsz valami jelképes dolgot, de ne vidd túlzásba szerintem, főleg ha csak esküvő lesz, és lagzi nem. Mondjuk én a helyedben 5000-nél biztos nem áldoznék rá többet. Tényleg valami szép bor vagy dísztárgy vagy valami ilyesmi.
2011. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is alkoholt vegyél. 18 évesen nem gondolom, hogy 10-30 ezres háztartási gépeket kellene venned, főleg nem a barátnőd apukájának.


Üres kézzel persze szintén nem illik érkezni, de egy minőségibb bor szép csomagolásban teljesen megteszi.

2011. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de a lagzira nem vagyok hivatalos, csak a szertartásra.
2011. jún. 22. 21:51
 6/8 A kérdező kommentje:
ha oda nem megyek, akkor is kéne ajándék?
2011. jún. 22. 21:51
 7/8 :) :) :) ***** válasza:
hát akkor nem hiszem,amugy én se gondoltam drága gépekre.
2011. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak a szertartasra mesz, akkor is illene valami aprosag. Egy uveg jobb ital pl. teljesen eleg.
2011. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!