Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Első tánc alatt milyen MAGYAR...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tánc alatt milyen MAGYAR zene szóljon? Párom nem tud táncolni, csak valami lassú dölöngélős kellene?

Figyelt kérdés

de egyszerűen semmi nem tetszik Neki, mert régi, mert nem jó, mert ez nem, mert az nem....már kezdek kifogyni az ötletekből...


lécci adjatok ötleteket!


jah és mindenképp MAGYARt szeretnék


2011. jún. 23. 15:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Vagy: Dolhai Attila: Érted születtem:)

Ez a másik favoritom...

2011. jún. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mind a két szám 'bele van vágva' (össze van vágva több számból egy 'mix') a polgáriba...:) és szerintem is gyönyörű számok:)
2011. jún. 23. 18:15
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor kimerült a tudásom...

Én azt szeretném ha a legjobb barátnőm énekelné az "Érted születtem"-et, és arra táncolhatnék a párommal.

Igaz még nincs időpont meg ilyenek, de én ezt elterveztem már. Csak a barátnőmet kell rávegyem....

Bármit választotok a végén, legyetek nagyon boldogok sokáig:)

2011. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekünk ez lesz: Két összeillő ember-Szécsi Páltól

De szerintem jó még: Szekeres Adrienn-Olyan mint Te vagy Bereczki-Szinetár-Sorsunk e tánc esetleg Ákos-Kicsi szív

2011. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekünk ez volt és nagyon szép volt:


Különös éjszaka volt


http://www.youtube.com/watch?v=yCBc_mRUhD4

2011. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Demjén- Most kell eldöntenem

Ez kifejezetten esküvői hangulatú :) Szerintem ez nagyon szép lenne :) Egyébként sok boldogságot! :)

2011. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!