Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illik rövid ujjú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illik rövid ujjú ingben menni? Nem férj, nem tanú, csak sima vendég. Vagy csak hosszú ujjúban illik? Nem falusi lagzi, inkább városi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 20:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a rövid ingekkel.

Esküvőre is jó az:)

2011. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Szten nem gáz a rövidujjú esküvőre-az tény viszont, hogy a feltűrt ujjú hosszúujjú sokkal elegánsabb és stílusosabb :).
2011. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
te jó ég!mik vannak :D szerintem simán felveheted a rövid ujjút, főleg ha nagyon meleg lesz!
2011. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem holnap lesz az esküvőm és a párom rövid ujjú ingben lesz.
2011. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a feltűrt hosszú ujjú nem néz ki rosszul, de a komfortérzet biztos nem ua, mint egy rövid ujjúban.

Egyébként pedig, ha divatbemutatókon már elegáns rövidnadrágos szerelések is vannak pasiknak, akkor egy rövid ujjú ing egyáltalán nem lehet ciki.

2011. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem azért vagytok hivatalosak az esküvőre mert jó ismerős, barát, családtag meghívott. szerintem ők is azt akarják, hogy jól érezzétek magatokat mindegy hogy rövid vagy hosszú amiben kényelmesebb!
2011. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!