Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi lenne? Mit gondolnál/mondanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne? Mit gondolnál/mondanál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Napokban felmerült bennem,ha lesz egy férjem,akkor az esküvőn mi lesz a tánccal...:)

Ez most így furán hangzik,de ha úgy lesz ahogy a "sors" megírja,akkor olyan férjem lesz(egy pár éven belül) amilyet szeretnék,aki ugyan úgy táncos mint én...És azért itt merülhetnek fel problémák,mivel ha túl bonyolult lenne a tánc azt mondanának hogy a tehetségünket akarjuk mutogatni,ha meg egyszerű,akkor meg azt mondanának hogy ennyit ők is tudnak...:)

Idén nyáron egy táncos párnak megyünk az esküvőjére,a fiú utca táncos és hip-hopos,a lány pedig standard táncos,és nekik láttam a minap a koreográfiájukat,hát eszméletlenül jó,de ők is is rettenek,hogy nagyképűnek fogják őket tartani.


Ti mit mondanátok egy olyan esküvőn ahol nem csak egyszer táncol a páros hanem mondjuk ők egy az egyik fellépők is??És azon kívül van még egy táncuk,amit szintén előre elkészítettek?


2011. jún. 24. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Semmit. Most komolyan, ez az esküvőtök, mutassátok a legjobb oldalatok. Sehol nincs megírva, hogy az ifjú párnak mereven, friss tánciskolai tudással kell tipegni a megnyitón.

Különben is, mostanában egyre nagyobb divat, hogy a pár egy vicces koreográfiát mutat be. Csináljátok ti is viccesre a figurát, így a násznép jól fog szórakozni meg nagyokat nevet majd, és eszükbe sem fog jutni, hogy nagyképűek lennétek.

2011. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de hány éves vagy? Öt?????????????
2011. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem a profi táncelőadásokat, nem zavarna, hogy egy pár a lagziján ad elő valamit.


Egyszer egy festőművész pár lagzijában voltam, ők festették a dekorációt, gyönyörű volt.


Persze fontos a mérték, pl. ha egy zenész pár házasodik össze és egész este húzzák a talpalávalót, az túlzás...de ha előadnak egy szerelmes duettet, az romantikus, szép emlék.


Úgyhogy szerintem meg kell találni az egyensúlyt. Szerintem egy műsorszám bőven elég lenne.

2011. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy nem táncelőadásra mentem. (Amúgy esküvőn nem szoktak táncolni)
2011. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is nagyon tetszene és való igaz, hogy ha már profi táncos vagyok, akkor a profi tánc mellett döntenék az esküvőmön is.

Az más kérdés, hogy csak amolyan ellötyögős táncosként hát egy ilyen lagzin nem igen táncolnék. Vagy győzzétek kifizetni az előtte lévő ital fogyasztást :)

2011. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,majd velük is elolvastatom:)!

14:51-nem még csak 4 vagyok....De köszi neked is :)

2011. jún. 24. 15:39
 7/8 anonim válasza:
Szia. Nem rossz dolog, ha már az esküvődön filózol, de felesleges már most stresszelni, főleg egy olyan dolgon, mint a tánc. Az esküvőkön a vendégek azért vannak, hogy megünnepeljék az újdonsült házaspárt és nem azért, hogy a tánctudást kritizálják. Amúgy meg az az igazi, ha az egész csak úgy magától jön. :)
2011. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem stresszelek csak belegondoltam hogy milyen fura is ez...:D

Köszi neked is a választ!

2011. jún. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!