Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan zajlik egy esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zajlik egy esküvő?

Figyelt kérdés

Nemsokára esküszünk, de se én, se a párom nem volt még lagziban. Nekünk csak polgári esküvőnk lesz, ahol mindenki ott lesz, majd a családi étteremben vacsi, kb 40 fővel. Nem vagyunk épp vallásosak,sem hagyományőrzők, vőféjünk sem lesz, csak jól akarjuk magunkat érzeni.. De mégis legyen formája a dolognak. pl. Mikor fényképezkedjünk? Mi a nagy nap menete? Mikor kell a tortát felvágni? Mikor van a menyasszonytánc? Akkor mi a menyecsketánc? Kivel kell előszőr táncolnom? Kell-e köszöntőt mondanunk, és mikor? Az ilyen dolgokról fogalmunk sincs...HELP!!


Köszi!!


2008. febr. 24. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekünk a fényképezkedés 12-kor volt a szertartások előtt.A tortát úgy 10-11 körül vágtuk fel.Volt egy gyertyafénykeringőnk, ami azt jelezte hogy utoljára táncolok a menyasszonyi ruhámban.Majd éjfélkor a menyecsketánc jött.Először az ifjú pár táncol, de a menyecsketáncnál a vőfély kezdi a táncot.Amúgy az a lényeg ne görcsösen csináljátok, hanem ahogy nektek jó, hiszen ez a ti esküvőtök lesz.Nekünk minden köszöntőt, és búcsúztatót a vőfély mondott.

Remélem tudtam segíteni, és gratulálok nektek a nagy naphoz.

2008. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szívesen mutatnék meg nektek egy pár javaslatot, kérlek írjj privát emailt nekem, ha érdekel a dolog!

Amúgy Gratulálok és sok boldogságot! :9

2008. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!