Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gond, ha nem szeretnék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond, ha nem szeretnék a lagziban vicces feladatokat?

Figyelt kérdés
Most szervezzük az esküvőt, és én mindenképp ki akarom hagyni a vicces játékokat (pl.: tojás áttaszigálás a nadrág száron, seprűnyéllel táncolás stb...). Gyerek- és tinikoromban elég sokszor voltam gúnytárgya, röhögtek rajtam eleget, így nem szeretném, ha az esküvőmön ilyen emlékek feljönnének. Nagy bunkóság, ha esetleg valaki szervez nekünk poénból ilyet, akkor én megmondom, hogy nem fogok semmi ilyet csinálni? Ez nagyon hangulatromboló? Én előre közölni fogom, hogy nálunk ilyesmire ne számítsanak, így remélem, hogy senki nem akar minket meglepni kedvessségből ilyennel, de mi van ha mégis?
2011. jún. 26. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a Te Napod. Legyen úgy ahogy Te akarod.Punkt.

Vagy találj ki Te előre olyan programot ami neked is tetszetős és mellette nem kell akkor más viccelődés.Hm?

2011. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a te esküvõd, te döntöd el, hogy mit szeretnél.
2011. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gond. Sőt mostanában nem is annyira gyakori, legalábbis egyik esküvőn sem láttam ilyet. Én sem szeretném, mert nekem az eskövő egy meghitt, kicsit spirituális dolog, nem a hülye és pajzán viccek színhelye. Én maximum házaspárbajt szerveznék, azt aranyosnak találom (mármint hogy az ifjú pártól a másikról kérezgetnek apróságokat)... illetve menyasszonyrablásban is benne lennék, de csak akkor, ha a zálogfeladat nem vmi disznó vicc-jellegű vmi.
2011. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Barátnöm sem szereti ezeket, és kijelentette hogy ne legyen. csak egy ember szervezett nekik ilyet végig csinálta, de nem tetszett neki.

viszont hogy ne unatkozzanaka a vendégek, ö szervezett a vendégeknek pár dolgot.


és tényleg, ha föleg vacsora lesz vagy is nem csak egy gyors össze jövés, akkor kell szorakoztatnia vendégeket. de nem kell játékok. viszont közöld mindenkivel hogy ilyet nektek ne szervezzen.

olyannal lehet pl szorakpoztatni a vend´geket mint pl képvetítés.

az egyik kedvencem volt, mikor az egyik vendég aki szeretett fotozni, az összes vendégröl csinált képet úgy hogy pl mi a völegénnyel voltunk, mert a párom gyerekkori barátja. ott az elsö órában csinálta meg. majd gyorsan össze válogatta és a vacsora után elkezdték vetíteni és bemutattak a képek alapján mindenkit, pl "Karcsi és felesége Kata. Karcsi gyerekkorom óta a legjobb barátom neki köszönhetem elsö lerészegedésemet", így megismertük a többieket is és mindenkit érdekelt.

2011. jún. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mond meg hogy TE ilyet nem akarsz és nem is fogsz részt venni ilyenen így ne is próbálkozzanak.

Nálam is voltak "tabuk", amiket nem akartam meglátni átélni az esküvőmön. A ceremónia mesterrel leültünk ő hozta a játékokat én elolvastam és eldöntöttem mi lehet mi nem, illetve módosítottam a szabályokon stb. Így csak olyan játékok, mondókák, köszöntők stb voltak, amik nekem és a férjemnek is tetszettek. Teljesen tiszteletben tartotta a kéréseinket és nem szervezett be semmi olyat, amit nem akartunk. Mondjuk nálunk volt tojás mert szerintem az poén :D de ha neked ez nem tetszik akkor mondd meg nyugodtan, hogy te ezt nem akarod. Ne szégyellősködj használd a hangod és közöl mindenkivel mire ne számítsanak és mit ne szervezzenek. Határozott és komoly légy, mert ha szelíden és poénkodva adod elő akkor tuti beszerveznek valamit, hogy majd úgyis rávesznek. Viszont ha komoly vagy és enyhén erélyesen szólsz előre mindenkinek nem is próbálkoznak majd.

2011. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is elég sokszor voltam az élcelődések középpontjában fiatalabb koromban, így én sem szerettem volna vicces játékokat. Végül beadtam a derekam és nem bántam meg. Nem éreztem cikinek, jó volt a hangulat és végül is nem az én megalázásomról szólt a dolog. Akárhányszor megnézem az esküvői videónkat, jót mulatok rajta. :-)
2011. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gond, ez a te esküvőd, mindennek úgy kell lennie, ahogy te szeretnéd. De nemrég voltunk egy esküvön, ahol semmi játék nem volt. Hát egy idő után már mindenki unta magát. Alig várták az éjfélt. Menyecsketánc után húztak is haza a vedégek. Mi megbeszéltük konkrétan a vőféllyel, hogy mi mehet és mi nem. Nem akartam semmi sérőt, vagy obszcén, szexista dolgot. Ezektől elvonatkoztatva találtunk jópár játékot amik annyira jól sierültek, hogy még mindig emlegeti az ismeretségi kör, pedig már 3 éve volt!
2011. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!