Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú?!

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 21:07
 1/7 A kérdező kommentje:

- Pólóra milyen szöveget írnátok?

- Milyen képet raknátok?

- Feladat - ötletek

2011. jún. 30. 21:08
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Feliratok:


Előre: Szingli többe nem leszek,

Hátulra: 1 hét múlva férjhez megyek!


Game over



Előre: Leánykorom utolsó édes pillanatai

Hátulra: Visszaszámlálás elindult 5 4 3 2 1 0



Született feleség



597 600 másodperc és rabbá válok



597 600 másodperc és bekötöm a fejét



Elkelt

A többi lányon lehet Szabad

(ez lehet vállszalagon is)



Sold

A többi lányon lehet Sale

(ez lehet vállszalagon is)



Elől: Segítség férjhez megyek!

Hátul: De még van egy hetem!



Szingli többet nem leszek nemsokára férjhez megyek,

de ma még mindent lehet.



Ez a lánybúcsúm és az utolsó szabad éjszakám!

Nyugodtan kérj fel!



Ladies night!



Végső visszaszámlálás még X nap!

A többi lányon lehet XY Security



Miss Ara

(ez lehet vállszalagon is)



Elől:Holnap férjhez megyek és most a

leánybúcsúmat ünneplem!

Hátul: Melyik jobb? Ha másnaposan állok

az oltár elé vagy ha részeg maradok?



Elől: Holnap azt hiszem férjhez megyek

Hátul: ... olyan bizonytalan vagyok!

Vagy nem megyek?!



Elől: Ma élem leánykorom utolsó édes pillanatait...

Hátul: Éljük át együtt!



Férjhez megyek!

Viszlát hajadon évek!



Férjhez megyek...

de csak 8 nap múlva!!



Elment az eszem!

Férjhez megyek!



Elől: Birtokomban van a boldog házasság titka!

Hátul: Igen, drágám!!



Elől: Ma még szabad!

Hátul: Holnap már feleség!



Elkelt XY által, 2010. szeptember 10-én.

A többi lányon lehet

Bride-guard (Menyasszony-testőr)

2011. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
amit első írt, ezek tök jók :D
2011. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Feladatötletek:


1. Az egyik barátnőm felhívta a páromat és feltett neki 20 kérdést(de bármennyit lehet), pl.

- Milyen színű zokni volt rajta az első randin?

- Melyik testrészemet szereti a legjobban?

- Milyen alsónadrágot hord?

- Mi élete legszebb emléke?

- Hogy hívták az első barátnőjét?

- Mi a kedvenc étele/itala?

- Hány lyukas(tömött) foga van?

- Hány anyajegy van a hasán?

- Mi volt a jele az oviban?

- Mi a kedvenc autómárkája? stb.

A lánybúcsún ugyanezeket a kérdéseket nekem tették fel és amelyikre nem tudtam a választ, annál innom kellett egy felest (természetesen nem tömény volt, csak csokilikőr :-)). Ha pedig tudtam a választ, akkor a többiek közül kellett valakinek inni. (Itt megjegyezném, hogy én mindössze két felest ittam:-))


2. Beírtak a telefonomba az első helyre egy nevet(aki egyik barátnőm ismerőse volt és előzőleg megbeszélték vele a dolgot). Szerelmi vallomást kellett írnom előre megadott szavakból (pl. WC-kefe, tojásrántotta, vonat, tejbegríz, kalauz, karburátor, viharvert, pöttyös labda stb.) A lényeg, hogy minél különbözőbb szavak legyenek. Ezután fel kellett hívnom az első számot a telefonomban és felolvasni neki (Még jó, hogy nem ismertem a srácot :-)).


3. Kiválasztottak a konyhaszekrényből pár fűszert és bekötött szemmel ki kellett találnom az illatuk alapján, hogy melyik mi. (Itt is innom kellett, ha nem tudtam.)

Túl sokat nem jó, mert keverednek az illatok egy idő után. A borssal pedig tessék vigyázni!!! :-)


4.Találomra kinyitották a szakácskönyvet és az adott recept hozzávalóit fel kellett sorolnom. Itt is innom kellett volna, ha a hozzávalók nagy részét nem tudom felsorolni.


5. Nyomtattak ki nekem asszonyi fogadalmat, amit fél lábon állva, kendővel bekötött fejjel, fakanállal a kezemben és köténnyel az oldalamon kellett elmondanom (Ez már a végén volt).


Ezt leírom neked:


"Én ..... , született .... a Leánybúcsúztató és Asszonyi Alkalmassági Vizsgabizottság és Ítélőszék - továbbiakban LAAVI -, illetőleg barátnőim népes tábora előtt ünnepélyesen esküszöm, hogy meggyőződéssel és teljes elszántsággal fogok küzdeni elkövetkezendő házas éveim során Önálló saját egyéniségem, hóbortjaim, gondolataim és barátaim megtartásáért.


Ugyanakkor fogadom, hogy jövendő férjem mellett jóban-rosszban kitartok;

-legalább hetente kétszer elébe meleg ételt tálalok,

-hajszálainak számára megjegyzést csak ritkán teszek,

-féknyomos és jaffás alsónadrágjait, illatos zoknijait ajkamon édes és elnéző mosollyal patyolatfehérre sikálom,

-legalább annyira fogom imádni a mosogatást mint amennyire most imádom,

-forró hangulatú férjemet lehűtve fejfájást havonta egynél többször nem színlelek,

-amikor életem párja monitorjába bámulva rólam megfeledkezik megjegyzést csak szerelmesen suttogva teszek,

-és szemet férfiakon mostantól csak messziről legeltetek.


Soha nem feledem, hogy ki voltam, hogy ki vagyok és hogy ezek után még ki lehetek.

És megőrzöm emlékeimben és szívemben ezeket a perceket."


A végén pedig még egy oklevelet is kaptam, hogy alkalmas vagyok a házaséletre, amit minden barátnőm aláírt.


Remélem segítettem és neked is olyan jó hangulatú és emlékezetes lánybúcsúd lesz, mint nekem volt.

2011. júl. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet puzzle a vőlegény képével, vagy egy közössel. A vőlegényről teszt kitöltése (mi volt a jele az oviban, mi volt az első szava, mi a kedvenc éltele, első kocsijának rendszáma, első barátnőjének a neve, hány anyajegy van a hasán,a menyasszonynak melyik testrészét szereti a legjobban, mit szokott mondani, amikor káromkodik, mit vinne magéval egy lakatlan szigetre stb) . Szerelmi vallomás írása megadott szavakkal: kamion, mackó sajt, atomrobbanás, wc pumpa, kúposfogó, könyvjelző, másnaposság, csiga, kipufogó stb. Kérdések: hogyan magyaráznád meg a feendő férjednek hogy nem aludtál otthon/ a gyereket ott felejtetted az iskolában/miért jó a porcica az ágy alatt. Természetesen ehhez is adjatok meg oda nem illő szavakat.

LEhet olyan, hogy becsukott szemmel rajzolja le a vőlegényt. A lap tetejére írni, hogy szerintem XY így néz ki...lap aljára: de én így szeretem.

Meg vicces ajándékokat is adhattok neki: méz-hogy a mézes hetek sokáig tartsanak. Borítékba pénz-állítólag nem boldogít, ha titeket sem, küldjétek vissza, cumi-semmit se bízzatok a gólyára, csináljatok mindent ti magatok, fájdalomcsillapító-ha a feleség nem akarja, tanga-ha a férj nem akarja. Készíthettek emlékkönyvet a menyasszonynak.

2011. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó kis ötletek.

Köszönöm.


Kedves Utolsó!

Minek a tanga a férjnek, ha nem akarja? :)

2011. júl. 3. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy akarja:P:)
2011. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!