Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik zenekar, együttes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik zenekar, együttes játszott az esküvőtökön? Mennyivel előbb foglaltátok le, és milyen volt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
18%
bocs, off, de az első válaszoló k*rvanagyarc :'D
2011. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%

21,11es te olyan sötét vagy, hogy az már fáj...


az esküvőkön is zenekarok szoktak zenélni, általában egy énekes meg szintetizátoros duót hívnak zenekarnak...

nem a világhíres meg mittudomén milyen zenekarra gondolt az illető...


kérdező! nekünk jövő májusban lesz, és már meg van, ki lesz, de csak mert ismerős, amúgy még nem álltunk volna neki keresni. De mindenképp érdemes 8-10 hónappal előre minimum, mert sokan már foglaltak!!

2011. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
24%
Marilyn Manson
2011. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

Nem igaz már, hogy ilyen "szellemes" válaszokat kell írni, ráadásul nem is viccesek ezek a válaszok...


Nekem még nem volt esküvőm, de pár éve voltam egy nagyon jó lagziban, ahol a L'amour együttes zenélt, és nagyon jó hangulatot csináltak. (Akkoriban még nem voltak ismertek, csak ott a falu környékére hívták őket, de rá 1-2 évvel meg már Lagzi Lajcsiék műsorában, meg a Fásy mulatóban lehetett őket látni) De jók voltak nagyon, ha egyszer lesz alanyom meg sok pénzem, akkor őket hívnám meg :D

2011. júl. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

21:54-es


Nektek ki lesz? Mi is jövő nyárra tervezzük:-) Én is azt hallottam, hogy már rengeteg esküvői zenekar most le van foglalva jövő nyárra..

2011. júl. 2. 23:11
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
20:58 Ez tényleg igaz? Az kemény... Ott lettem volna :D Amúgy én a Kiscsillag zenekarért adnék meg mindent, de Lovasi biztos nem jönne el zenekarnak az esküvőmre... Vagy Frenk, de azon a hipervallásos rokonok biztos megbotránkoznának, de én bírom a zenéjét. De ő is túl ismert ehhez :(
2011. júl. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 toteszke ***** válasza:
100%
Ákost tudnám elképzelni a Szindbád dalával és a Szeress így című dallal.
2011. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

21,54es vagyok

igazából a nevét nem tudom, csak egyik haver nagybátyja, meg az anyukája régen a szomszédunk volt)

de ha Pécs környékiek vagytok, adhatok egy telefonszámot:)

mi szentlőrinciek vagyunk, és a szóban forgó úr is:)

2011. júl. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nagy vágyam, hogy a Hot Jazz Band legyen majd a zenekar, ha egyszer, soksok év múlva bekötik a fejem. Imádom őket!
2011. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Slayer
2011. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!