Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tartanátok itt a lagzitokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartanátok itt a lagzitokat?

Figyelt kérdés

Budapestiek vagyunk, de nekem sok rokonom lakik vidéken, voltam vidéki lagziban is, és nagyon tetszenek a vicces feladatok, a hagyományok. Én is szeretném vidéken tartani a lagzimat, de ahol a rokonok laknak, ott sajnos nincs lehetőség nagy lagzit tartani, ezért kinéztem egy másik kis falut, nagyon szép Faluközpontja van, ahol vannak kiadó szobák is. Szeretném, ha elmondanátok a véleményeteket!

[link]


2011. júl. 3. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Hú,hát szerintem nagyon szép hely,én simán tartanám itt! :)


26/N

2011. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a vendégek eltudnak oda jutni,akkor igen. Nagyon szép a ház.
2011. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
persze! ti döntitek el, hogy hol legyen a nagy nap. olyan legyen, amilyet szeretnétek, és ne mások véleményével foglalkozzatok! sok boldogságot! :)
2011. júl. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért ne? Jól néz ki.

Mondjuk én eddig 6-8 alkalommal voltam a lajosmizsei Új Tanyacsárdában és arról is csak jót mondhatok: a hely csodálatos, lovasközpont, félelmetesen jó a konyha, minden megszervezhető, minden kivánságot teljesítenek.

[link]

2011. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha meg tudjuk oldani, hogy mindenkinek legyen szállása, akkor a vendégek örülnek is neki, hogy italosan nem kell hazaautózni. :) úgy 200-250-en lennénk, még pontosan nem tudjuk, csak nagyjából írtuk össze a vendégeket, jövő nyárra tervezzük a lagzit, szóval van még időnk.

A Tanyacsárdát is ismerem, voltunk egyszer ott vacsorázni, de nekem ez a kis faluközpont és az egész falu jobban tetszik :)

2011. júl. 3. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem itt lenne:) [link]


nekünk 80 fős lenne kb, nekünk is a szállás jelenti a gondot, mert én pesti vagyok, a család is innen jönne:)

de szép helyet találtál, simán tartanám itt:)

2011. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a stílusotok, akkor simán. Szép hely. Viszont én inkább kastélykertben tartanám az esüvőt, a lagzit pedig vmi szép étteremben, nekem az elegánsabb, romantikusabb, "egyszerűbb" esküvők jobban tetszenek, jobban illenek a személyiségemhez is, mint azok a klasszikus vőfélyes, vidéki, viccesfeladatos fajták. Ez nem azt jelenti, hogy nem lenne ott buli meg pár lájtosabb játék (házaspárbaj stb.).
2011. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bonnya,somogy kertje is jó hely. de ez is amit ti néztetek
2011. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép hely. Én simán tartanám itt. De egyenlőre nincs meg a fedezet egy ilyenre.

egy 23 éves menyasszony:)

2011. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! Gyonyoruszep!!!
2011. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!