Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tartotta valaki Szilvásváradon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartotta valaki Szilvásváradon az esküvőjét, vagy szervezett már úgy valaki esküvőt, hogy nem lakott a közelben?

Figyelt kérdés
Nem ott lakunk, de annyira szép hely, hogy terveztünk oda visszamenni. Igaz nem teljesen ilyen formában... :) Szép képeket lehetne ott csinálni, meg gondolom minden adott hozzá. Csak nem tudom messziről mennyire megoldható megszervezni az esküvőt. Valakinek valamilyen tapasztalat? Esetleg akinek ott volt az esküvője az miket ajánl és miket nem (gondolok itt mind helyszínre, zenekarra, sminkesre, fotósra, stb)?
2011. júl. 3. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! még nem, nekünk jövőre lesz, Budapesti vagyok, Borsodban lesz:)
2011. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is elég messze van akkor. Párom Borsodi. :) Hol lesz pontosan? Elkezdtetek már készülődni?
2011. júl. 4. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mádon lenne:) elkezdtünk, de nagyon nehéz, még csak az időpont biztos. helyszínt nézelődtünk, fotós van már, úgy néz ki:) ismerős:) úgyhogy egyelőre ennyi. pont azért kezdtük el ilyen korán, mert mivel messze van, nem tudunk ott lenni mindenhol:) így előbb le kell egyeztetni telefonon, hogy mire lemegyünk, már várjanak minket, tehát legalább egy két dolog legyen lebeszélve, aztán ha nem jön be, újat kell keresni:) nálatok hogy áll?
2011. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi még a tervezgetés szintjén állunk. Először körebe akartunk nézni, hogy mennyire megoldható megszervezni egy ilyen esküvőt. Félek tőle egy kicsit ugyan, de remélem minden jó lesz.
2011. júl. 5. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
szia:) én ugyanígy vagyok vele. mivel messze lesz, folyton félek, hogy mi lesz, ha nem jön össze, nem tudok ott lenni, személyesen. tegnap a pontos időpontot beszéltük, hogy mikor kezdődjön. most azon vagyok fennakadva, hogy mondjuk ha fél 4-kor kezdődik, mire végzünk mindennel, világos lesz-e még a fotozáshoz? vagy mi van, ha délutánra sz.r idő lesz? stb-stb. ha gondolod írj privit:) szívesen beszélgetek:)
2011. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!