Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férfiak/fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Szerintetek milyen a tökéletes feleség?

Figyelt kérdés
Viccen kívül.Mitől tökéletes egy feleség?Hogy viselkedjen,miket csináljon,milyen legyen?(kívül/belül)
2011. júl. 5. 15:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

A tökéletes feleség :

Havi 1 millát hoz haza , szuperül süt-főz , kitakarít , mos , mosogat .

Hagyja ha épp a haverokkal akarok bulizni és igazi vadmacska az ágyban és bármikor kapható rá :)


Ez az álom .


Valóságban az a tökéletes ha hosszú távon is jól eltudtok beszélgetni , illetve mindent meg lehet beszélni vele . Ez bőven elég egy tartós és jó kapcsolathoz . Fő a kommunikáció .

2011. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%
egy méter magas, néma, és kockafeje van.
2011. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
olyan, mint a feleségem. :) csinos, okos, házias, hűséges stbstb. nála tökéletesebbet el sem tudnék képzelni magamnak!
2011. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
18:05 ez a helyes válasz,ott a pont:)
2011. júl. 5. 18:42
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

18:05-re még 1 pont!

Az enyém is ilyen :o)


Amikor valamit lustaságból nem akartam megcsinálni és őt kértem meg rá, a válasz röviden ennyi volt: Neked is a seg.edig ér a kezed! Ez szimplán annyit jelentett, hogy neki ugyanannyi erőfeszítést kell megtenni, mint nekem. És akkor maradt a meglepődés és a végrehajtás. Amikor ezt már sokszor elmondta, rájöttem, hogy más dolga is, mint engem kiszolgálni...


Vagyis egy jó feleség úgy nevelje férjét, hogy ha nélküle élne a párja, akkor se legyen szerencsétlen, semmihez nem értő, éhező, ápolatlan és vasalatlan férfi! Ez lettem én! :o)

2011. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70 dolgot tudjon. Főzés meg a 69. :DDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%

Csak azért válaszolok ide, mert nem a tökéletes nő a kérdés, abból már marhasok van. Érdemes al egtöbb hozzászólásosokat nézni, meg ahhoz hozzászolni. Na de ide:

Mint feleség, hát ott is megvolna az ideálom, bár én nem vagyok nős, csak leíro, szóval:

AZ a lényeg,hogy akarjon megtartani, akarja,hogy továbbra is jól érezzem magam vele, hogy a szerelem, a tűz még évek multán is összetartson bennünket. Ezalatt azt értem,hogy ne igénytelenedjen el, ne váljon egy bányarém megereszkedett fotelpen terpeszkedő házisárkánnyá. Maradjon ugyanaz a nő kívül belül, akit az első randin megismertem. Ekkor nyilván eszem ágában sem volna félrelépni /talán :))/ na de szóval...ott a baj az átlag feleségekkel szerintem,hogy a nők csak addig akarnak vonzónak tünni zömében, amig a pali teherbevágja őket. Utána ,ha már megvan a gyerek, azt gondolják hogy azzal egy életre magukhoz láncolták a férfit, mostmár lehet lazítani, elkényelmesedni, levágni a szép hosszú hajat, lehet hízniuk meg dauerolni, meg elmarad a fomosás, és elég nekik hetente 3 szór is fürdeni, és egy othonkában eljátszogatnak a kölökkel. Ez így nem megy, a férfinek továbbra is jó szex kell! És persze a gyereke is hatalmas probléma. Rengeteg nő van meglátásom szerint, aki miután megszaporodik a figyleme kb 90% át a gyerekre fordítja ,a férj meg hanyagolva van de dúrván. Aztán meg teljesen ki is zárva, csak egy házi csicskának lesz elég ezután. Ez sem jó! Én pont ezért nem is akarok soha gyereket, csak egy élettársi viszonyt egy nekem tetsző nővel, mert valahogy a gyerek és az azzal áramló életbeli nehézségek, felelősségek tönkrevágják a szerelmet, a tűzt a gyönyöröket,ami eddig annyira szép volt. Van élet gyerek nélkül is. Persze megértem,ha valakinek ez elképzelhetetlen, de van akinek meg nem. Ennyi.

A lényeg : Egy tökéletes feleség tud ugyanolyan maradni mint amikor megismertem. Öregedés nem téma persze ,arról nem tehet.

2012. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó! Atyaég! Elálltak a szavaim! Ilyen hozzáállást!?

Még jó, hogy a szüleid nem úgy gondolkodtak, mint te!

Úristen! Látszik, hogy azt sem tudod mi fán terem a házasság és a ragaszkodás, hogy a gyerekekről már ne is beszéljek!!!

Te csak a szexre tudsz gondolni?! Azt hiszed ez tartja össze a házasságot!? Nem, kérlek! Nemcsak ez! A gyerek legalább annyira fontos, mint a szex, ha nem fontosabb! MERT a gyerekkel 24 órát kell törődni a szex meg néhány óra alatt megvan 1 héten!.. És szerinted az, hogy a gyerekkel foglalkozik, akkor téged elhanyagol? És akkor mi van? Te már elég nagy vagy ahhoz, hogy uralkodni tudjál az érzéseiden! A gyerek védtelen, tudatlan és fogalakozni kell vele! Te irigy vagy egy gyerekre? Azt hiszed az anyja poénból csinálja, amit csinál! CSERÉLJ vele, ha bírsz! Az első napon eltemetnének! A szexre gondolni sem bírnál egy nap után!


Inkább meg se szólaltál volna! Az ilyennek tényleg nem való gyerek, de feleség sem!


42/F, a 3 gyerekes!

2012. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Jól látod, de el kell tudni fogadni,hogy vannak ilyen emberek is mint én, ilyen eszmékkel. Én nagyon jól tudom,hogy nekem nem való családos élet, nagyon jól tudom, hogy nem érezném jól benne magamat, nekem inkább csak a szex kell a nőkkel és kész. De barátnő hangulatú. igazán rendes nőkhöz sosem közeledek, egyrész a férfi nő közti barátságban nem hiszek, egyébként meg semmi értelme komolyra fordítani a dolgokat egy rendes lánnyl ilyen hozzáállással, nem érdemes rabolni az idejüket. Ennyi. Nekem fizetős jól szituált nők valók, az az én szintem. EZ van. Ettől még nem tartom rossz embernek magamat, de hogy érzelmileg ,lélekben sivárrá, riedggé váltam az tény.Az élet így hozta. Szerintem a mai világra gyereket nemzeni bűn, egyszerüen nincs jövőnk, főleg egy ilyen országban.
2012. aug. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A tokeletes felseg mint a tokeletes ferj feltetel nelkul szereti a masikat nem csak vagy ha hanem mindig es mindenhogy egy eletre valaszt nem addig amig jo vagy aztan lecserel .Nem akar valtoztatni vagy megnevelni csak szeret ugy ahogy vagy neha koszossan olajossan budossen munka elott utan es helyett lustan szorossen is megolel ha kered.Visszafele ugyanez. Elfogadni egymast 100% minden hibaval egyutt.
2012. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!