Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A képek alapján mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A képek alapján mit szóltok ezekhez a termekhez? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. [link]

[link]

[link]


2. [link]

[link]


3. [link]

[link]


4. [link]

[link]


5. [link]


A dekoráció pont ez lesz:

[link]


Egyelőre talán úgy fest, hogy az 1.es a befutó, mert a 2-es túl nagy, 3. túl messze van(15 kilóméterre) 4. elég drága, az 5. meg nem is tudom, talán nem tűnik olyan elegánsnak mint a többi. De még nagyon vacilálunk. Nekem tetszik nagyon mind, főleg az első 4.

Szerintetek melyik a legjobb?


2011. júl. 6. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a 2. tetszik a legjobban. Bár ez inkább amolyan "műmosolyosnyalizós" beütésű, én inkább a vidám, magyaros, csárdában lévő lagzikat csípem. De ha választani kell, akkor a 2. Szép, kifejezetten gyönyörű, de én nem ilyen környezetben tartanám az enyémet.
2011. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is az 1-es a legjobb! A 4-est élből kilőném, nekem az nagyon nem tetszik. Az 5 számomra elég személytelen, de nem rossz, viszont ezt is kilőném a sorból. A 2-es sem rossz, de ha túl nagy, semmiképp nem választanám, elvesznek az emberek abban a nagy térben.

A 3 is tetszik, de ha messze van (bár 15 km nem tűnik soknak), marad az 1-es:)

2011. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 4-es tetszik a legjobban
2011. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

[link]


nekem csak ez az egy tetszik, a többi túl díszes, zsúfolt.

2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
no mega 2 es
2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Taxival elég sok 15 kilóméter. És azt se akarom, hogy midnenki autóval jöjjön és ne igyanak. A több városon belül van mind, ahová taxival is olcsón el lehet jutni.
2011. júl. 6. 11:27
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszik a legjobban, de ha túl nagy akkor az 1. Én ezek közül választanék.
2011. júl. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó, a dekoráció számomra is túl díszes, zsúfolt, de linkeltem, hogy a miénk milyen lesz.
2011. júl. 6. 11:28
 9/18 A kérdező kommentje:
A 2.es 300 személyes és mi kb 100-an leszünk. Az nagyon sok? Pedig árban is az lenne a legjobb, de félek, hogy túl üres lesz a terem.
2011. júl. 6. 11:32
 10/18 anonim ***** válasza:
mindegyik szép, de nálam is az 1. a befutó, bár nekem egy kicsit sötét:) de biztos szép lesz:)
2011. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!