Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányokat mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányokat mennyire szokás bevonni a ruha kiválasztásába?

Figyelt kérdés
Koszorúslány leszek egy vidéki esküvőn (tőlünk 60 km, nem olyan nagy táv). 3 napja beszéltem a menyasszonnyal, és azt mondta hogy 5-en leszünk majd. Azt is mondta hogy csütörtökön elmegy a lányokkal a kölcsönzőbe, és lefoglal 5 egyforma színűt, a fazon nem érdekli. Na most akkor a többi 4 lány eldönti, hogy miben akarnak lenni, és akkor nekem is olyanban kell lennem? Másnál ez hogy van? (Én fogom fizetni magamnak)
2011. júl. 9. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg Tőle, hogy foglalnak-e Neked is, vagy megmondja, milyen színűt nézz, és kereshetsz magadnak a környéken.
2011. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha amenyasszony megszabja mibe menjél és a többieknek is akkor abba kell lenni. Azt kell csak megnézni, hogy passzoljon rád a ruha! Ne lógjon meg hasonlók, menj Te is el mindenképp próbálni!
2011. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj velük.
2011. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te fizeted,akkor van beleszólásod. Én ki akartam fizetni a csajoknak, de nem engedték, mondván úgy is vennének ruhát,amiben eljönnének! De én akkor sem szóltam volna bele, ha én fizetem. Örülök,hogy elvállalták. Nyilván annyi kérésem volt,hogy nagyjából egységes legyen.

Aztán megbeszéltük,hogy nekik mit tetszik, meg kikérték az én véleményem, de mindegy volt egyébként!

2011. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a menyasszony fizeti a kölcsönzési díjat, akkor ő választja ki a ruhát, neked nem nagyon van beleszólásod, általában ez a szokás. Ha viszont te fizeted ki, akkor te döntöd el, hogy milyet akarsz.

Ha ő választja ki, akkor is méretre igazítják stb.

21/L

2011. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak 60km-re van, miért nem mész Te is velük? :) Legalább lesz alkalmad megismerni a többi koszorúslányt, nem az esküvőn kerülsz közéjük idegenként.
2011. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Hát ez az, hogy én menni szeretnék kiválasztani, de nem hívtak. Kb úgy jön le, hogy majd ők megbeszélik én meg majd olyat viselek amilyet ők akarnak. Amúgy a 4 lányból 3-at ismerek (unokatesóim) de nagyon idegesít, hogy engem kihagynak a választásból, ráadásul mondtam hogy ha választottak hívjanak fel hogy milyeneket néztek ki, mondták hogy oké hívnak. Ehhez képest még mindig nem hívtak...De múltkor is én hívtam hogy mi újság van a ruhával, ők nem szólnának ide...Kb olyan mintha nem is akarnák hogy én is az legyek, pedig a menyasszony kért fel, nekem eszembe sem jutott.

2011. júl. 10. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélj meg a menyasszonnyal, hogyha a többiek így állnak hozzá akkor nem mész és beszéljen velük, ha a csajokkal nem menne a kommunikáció. Így nem lehet viselkedni!
2011. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!