Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre paci? Ki tud segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre paci? Ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Aug.13-án lesz esküvőnk Fóton a Gyermekvárosban. Szeretnék pacit az esküvői fotózásra + a Gyermekvároson belül elsétálni vele (/rajta) a kastélyhoz (csak néhány lépés) de nemigen tudok olyant aki ezt bevállalná. A helyszínen működik a kastély lovardája, bértartók bérlik a boxokat, a lovak gazdáinak elérhetőségét titoktartás miatt nem adják meg, akivel meg találkoztam, nem volt elájulva az ötlettől (fizetnék is érte) (nem bírja az egy helyben állást, nem vagyok itt, versenyem lesz stb...)

Tud valaki segíteni, valamilyen ismerős telefonszámát megadni?

Szerintem jól jönne egy kis "bértartás hozzájárulás" és max 3óráról lenne szó...


2011. júl. 9. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Paci???Esetleg ló, nem?Vagy póni kell?
2011. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát inkább ló, mint póni, mert engem nemigen bír el. De egy nagyobbacska póni (haflingi, fjord) is megteszi, az 150-es marmagasság körüliek már ideálisak
2011. júl. 9. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak Nógrád megye környékén tudnék ilyet.
2011. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az sztem nagyon messze van az illetőnek... Nekem nem lenne gond, de a lószállítás kérdését sajnos én nem tudom orvosolni...
2011. júl. 9. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott helyben le lehet bonyolítani a szertertást a panzió lovain, ha esetleg mégis érdekel.
2011. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de a helyszín már le van foglalózva...
2011. júl. 9. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!