Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Választott már valaki olcsó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választott már valaki olcsó, de jó megoldásként keringős ruhát esküvőre?

Figyelt kérdés
Mert amilyen keringős ruhák vannak manapság,simán elmennek esküvőre is, és mivel főleg erre nem akarok 100E-t költeni,ebben gondolkodom.
2011. júl. 12. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes szétnézni, érdeklődni, hogy ki hol, mennyiért vette a ruháját. Pl. mostanában Ukrajnából hoznak nagyon olcsó gyönyörű ruhákat, a neten még magyar nyelvű szalonokat is találsz szerintem. De vannak már szalonjaik itt is, az egyikben voltam, 45-75e Ft-ig volt a kölcsönzés és gyönyörűek voltak! Nekem most olyan mázlim volt a ruhámmal, hogy egy szalon épp megszűnik és a ruhákat a bérlési áron kiárusítják. :) Így lesz vadiúj ruhám, ami még senkin nem volt, gyönyörű, minden kiegészítővel 85e Ft. Majd ha meguntam a gyönyörködést benne eladom, még ha féláron sikerül akkor is jól járok! De a teszveszen, vaterán is van egy csomó menyasszonyi ruha eladó. Megkérdezheted a keringős ruhát is, erről még nem hallottam, de sosem lehet tudni. Csak alternatívaként említettem, hogy van még lehetőség szép menyasszonyi ruhára kevesebb pénzből is!
2011. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
keringős ruhában mentem férjhez, 35E volt, és gyönyörűbb volt mint sok menyasszoyni.
2011. szept. 6. 20:40
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! :) Sok boldogságot kívánok nektek! :)

Egyébként tudsz valami hasonló ruhát linkelni, mint amiben férjhez mentél? Csak kíváncsiságból, mert én nem tudom elképzelni...


utolsó válaszoló voltam

2011. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

[link]


tessék itt egy kép rólam, remélem jól látható a ruha.

2011. szept. 12. 15:38
 15/17 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! :) Okos választás volt, nagyon szép voltál!!! :D Gratulálok és sok boldogságot!
2011. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen! :)
2011. szept. 15. 15:06
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehet megmondani, hogy keringős ruha van rajtad :)

Nem is értem, mi a különbség a kettő között :D



Sok boldogságot!

2012. ápr. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!