Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik esküvőre borítékban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik esküvőre borítékban készpénzt ajándékozni? Vagy más ötlet?

Figyelt kérdés

Szempontok:

1. nincs túl sok pénzünk (kp.-ban max. 10.000,- Ft-ot tudnánk ajándékozni)

2. közeli, baráti kapcsolatban vagyunk a menyasszonnyal

3. a házasulandók már nem olyan fiatalok (50 felettiek), és egyiküknek sem ez lesz az első esküvőjük

4. ők is takarékos esküvőt rendeznek, tehát nem hetedhét országra szólót

5. tucat ajándékokat nem szeretnénk venni (étkészlet, ágyneműhuzat)

6. Esetleg a vásárlási utalvány jó ötlet vagy inkább készpénz legyen?


2011. júl. 12. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most lesz esküvőnk, mi biztos nem haragudnánk, ha borítékban pénzt kapnánk. :) Én is úgy adtam pénzt egyébként ifjú párnak, hogy egy szép képeslapot vettem, ráírtam a jókívánságainkat és beleraktam a pénzt is. Az utalvány is nagyon jó, de szerintem a mai világban a pénz a legjobb. Az utalvánnyal nem lehet számlát fizetni, de biztos, hogy amúgy az utalványnak is nagyon örülnének!! Csak akkor tényleg valami olyan helyre szóljon, amiről tudod, hogy látogatják (multik, műszaki boltok, stb.)
2011. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettünk egy olyan fényképkeretet, amibe több képet lehet tenni, és a képek helyére helyeztünk bankjegyeket. :)

Ez szerintem jó, mert a maradandó emléktárgy is megvan meg a pénz is, amit arra költenek, amire akarják. :)

2011. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pénz, pénz, pénz...

Az a durva, hogy egyesek el is várják, hogy borítékba pénzt kapjanak (még az ajándék mellett is). Tavaly voltam egy esküvőn, kreatív akartam lenni és vettem egy kaland utalványt (fiatalok, bárki örült volna egy ilyennek) kb. 15e ft értékben, azóta meg vannak sértődve rám.

Régen, hagyományosan egy táncra lehetett elvinni a menyasszonyt pénzért, ma már nem sok lagziban láttam ilyet, "ide előre a pénzt oszt kész" a hozzáállás, egyes esetekben az a gyanúm, hogy eleve ezért csapnak nagy banzájt, hogy legyenek belőle bevételek.

Én éppen ezért megpróbálnék kreatív lenni, annyi minden van, aminek egy normális pár örülne. De ha nem jön semmi ötlet, akkor egy felbob.xos wellness hétvége kupont érdemes nekik venni, ha más is vesz ilyet, na Istenem, elmennek egyel többször ilyen hétvégére. Ilyen kuponokban van olcsóbb is, hajókázás, quadozás, vagy kétszemélyes vacsora, stb.

2011. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit, hogy ha valaki zsugorinak tartana, ajándékra sokat költök. Ha nekem lenne esküvőm, akkor megsértődnék, ha pénzt adna valaki, igaz, így benne van a pakliban, hogy kapunk 5 kávéfőzőt, de ez akkor is megeshetne, ha pénzt várnék.
2011. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
szerintem pénz
2011. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!