Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak egy barátnőm van, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy barátnőm van, nem is érdemes tartanom leánybúcsút?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem kötelező, de ha a páromnak lesz, nyilván jó lenne, ha nekem is lenne, de 1 barátnővel érdekesen nézne ki.

Mindig is fiú haverjaim voltak többéségében, őket meg nyilván nem illene meghívni. Lányokkal meg sosem voltam olyan jóban, hogy egy egész estét eltöltsek velük.


Akkor mondjak is le a leánybúcsúról?


2011. júl. 15. 13:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt lánybúcsúm, mivel terhes is vagyok, meg a barátnőim külföldön élnek :)
2011. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

sógornők, lány tesók, munkahelyi csajok. Vagy olyan csajok akik ott lesznek a lagzin, anyós, a férj női rokonai.

Nemrég volt egy barátnőm esküvője és azon nem csak a barátnői voltak hanem akiket felsoroltam.

2011. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Hát a leánybúcsú eleve úgy lenne érdekes, hogy a barátnőid szervezik neked. Szerintem.. :(
2011. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ketten eliszogattok "lánybúcsú" címszó alatt. Volt kolléga egy, volt osztálytárs egy? Máris 4 fő...
2011. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nincs testvérem, se közeli nőrokonom (csak az anyám, de az vicces is lenne. :) ).
2011. júl. 15. 13:19
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
elmehettek ezzel a jó barátnőddel ketten is bulizni. aztán kinevezed lánybúcsúnak :)
2011. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Kollégákkal sem vagyok annyira jóban, hogy ezt velük éljem át...

Nagy sz arban vagyok, ugye?

2011. júl. 15. 13:20
 8/30 anonim ***** válasza:

Senki nő nem lesz az esküvődön?

Amúgy várd meg hogy valaki szervezzen.

2011. júl. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Együtt is lehetne a lánybúcsú a legény bucsúval?
2011. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülnék, ha együtt tartanánk, de az egyszem barátnőm és a párom barátai pont utálják egymást...
2011. júl. 15. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!