Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőt otthon? Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőt otthon? Vélemények?

Figyelt kérdés

Jövő májusra tervezzük az esküvőnket a vőlegényemmel. Idén vettünk egy takaros házat a Balaton-felvidéken, amire ráférne a felújítás (Festés, csempézés, kisebb munkálatok). Mivel nem fér bele a keretünkbe mind a kettő, ezért úgy tervezzük, hogy a felújított házunkban tartanánk meg az esküvőnket. (Amolyan kerti partit csapnánk)

Arra gondoltam dekoráció terén, hogy kihasználnám a kert adottságit. (Elég hosszú, lejtős területről van szó)

A ház a telek elején van, egy elég nagy hátsó terasszal, ahol elférne 30-40 fő. Lampionokkal és virágokkal díszítenénk fel a kertet, plusz van egy kis kerti tavunk, amibe szalaggal átkötött úszó gyertyákat tennék. A zenét a barátaink biztosítanák, akik lassan 10 éve alkotnak egy zenekart. Számításaim szerint egész olcsón megúsznánk az egészet, egyben tartanánk egy ház avatót is, mert a rokonok még nem látták a házunkat. (A párommal szabolcsiak vagyunk, csak itt a Balatonnál találtunk a végzettségünknek megfelelő munkát)


/Az otthoniaknak megemlítettem az ötletünket és mit ne mondjak, elég nagy felháborodást váltott ki anyukám és nagymamám részéről. Ők minden áron nagy felhajtást akarnak, igazi vidékies lagzit, mert nálunk ez így szokás.

Édesapám nem szól bele, ő támogatja az elképzelésünket./


Nektek tetszene egy ilyen esküvő? Milyen dekorációkat tudnátok még ajánlani? Esetleg tartott valaki közületek hasonló esküvőt?


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2011. júl. 19. 14:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék, hogy kell e a zenélés miatt engedélyt kérnünk? Csak egy közeli szomszédunk van, aki hivatalos lenne az esküvőre. A másik legközelebbi már pár száz méterre lakik tőlünk.
2011. júl. 19. 14:07
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Úúúúú, én imádnám!!!! Gyönyörű házatok lehet, így a leírás alapján, gratulálok hozzá! :)

Szerintem anyukád és nagyid is bele fog nyugodni ha más nem akkor, amikor meglátják a csodásan feldíszített kertet, meg az úszógyertyákat!

Az egyetlen, ami problémát jelenthet, hogy mennyire lejtős? És persze mindenképpen tájékoztassátok erről előre a vendégeket, mert "terepen" elég nehéz tűsarkúban tipegni :D

2011. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, szerintem nem kell engedély, esetleg a másik szomszédhoz átkopoghatsz előtte, hogy ez lesz, és előre is elnézést, ha esetleg zajosak lesztek. Ha egy szimpla kerti partit tartanál, ott sem kérdeznéd meg, nem? :)
2011. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet,ez a ti esküvőtök nem anyudé meg nem nagymamádé!:) Nekem tetszene.

Sok sikert hozzá,sok boldogságot az életben!

2011. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet...a házasságkötést is tartsátok ott, az anyakönyvvezető kimegy helyszínre is
2011. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet, jobb mint egy kényszermosolyos (úristen miből fizetjük ki?) felhajtás!!!!


Nekem nagyon beillene a hangulatba a lampion lámpa vagy hogy hívják.

2011. júl. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik!


Én is gondolkodom ilyenen, hogy a szülői ház kertjében legyen maga a szertartás is (a mi 45 négyzetméteres lakásunkban nehezen lehetne :D) .. bár valószínűleg nem ott lesz, de az ötlet szerintem tök jó!

2011. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép esküvő lenne, valósítsd meg!!! :) Sok boldogságot!
2011. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Szerintem szuper lenne! A ti esküvőtöknél az a fontos, hogy nektek tetszen. Engedély pedig szerintem nem szükséges.
2011. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Tök jó, mint a Ewingok.
2011. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!