Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik legyen szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


első sor 3.vagy? második sor első második. tehát ezek a fehér bordók.


2011. júl. 20. 13:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
muszáj bele a bordót? Annyival szebb pl. az első... de ha más muszáj választani, akkor a második sor első
2011. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem egyik se tetszik.
2011. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
kicsit magyaros lesz az eksüvő, ruhát is témában passzólot keresek.és igen, elengedhetetlen a bordó sztem.
2011. júl. 20. 13:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek, szerintem a második sor második a legszebb!
2011. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Második sor 1. :) szerintem gyönyörű! :)
2011. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, engem nagyon megfogott a sima bordó és próbálommagam lebeszélni róla valamelyik fehér bordó kombinációra.
2011. júl. 20. 14:23
 7/14 anonim ***** válasza:
2. sor 1. szerintem ha már mindenképp bordót szeretnél bele, akkor azért nem szabad túlzásba vinni. bár a te esküvőd, te tudod, mi tetszik, de szerintem az esküvői ruha azért fehér, ha van egy kis dísz, nem baj. tehát nekem a 2. sor elsője a nyerő. az 1. sor 3. nekem elég koszorúslányos, vagy menyecske ruha, de nem menyasszonyi. egyébként szép mindegyik:) Sok boldogságot!
2011. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

uccsó vagyok:

[link]

még ez is szép

[link]

2011. júl. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Második sor 1. Bár azt nem értem, hogyha magyaros hangulatú esküvőt szeretnél, miért nem leszel fehérben? Végül is éjfél után úgyis bordót "illik" felvenni? Mondom ezt úgy, hogy nekem pl. a menyecskeruhám zöld volt, mert az tetszett. :D Mindhárom ruha gyönyörű, csak ahogy fentebb írták, nekem a bordósabbak inkább menyecske, illetve koszorúslányruhának tűnnek. De az biztos, hogy a te esküvőd, így a te szíved joga, hogy miben tündökölsz a nagy napon!!!


Sok boldogságot!

2011. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
2. sor első ! :D
2011. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!