Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Írnátok nekem rövid szöveget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem rövid szöveget, jókívánságot lánybúcsúra, ami egy szalagra kerülne?

Figyelt kérdés

Egy nagy fakanálra lesznek kötve szalagok, minden résztvevő hoz egyet, amire mindenki egy rövid jókívánságot, megjegyzést ír rá.

Na én erre nem tudok semmi jót kitalálni, remélem Ti tudtok segíteni :)


2011. júl. 21. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden jót a barátnőmnek, ki elhagyja a pártát, és fakanalat ragad helyette.
2011. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az első kettőtől rövidebb kéne, mert rá kellene férnie olyan szalagra, amit pl. ballagásokra szoktak adni, az a fehér, amit virágboltban lehet kapni, és ott is írnak rá, szóval várom továbbra is az ötleteket, és köszi az eddigieket :)
2011. júl. 21. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!