Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kb állig érő bubi frizurából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb állig érő bubi frizurából lehet szép esküvői frizurát csináltatni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább növesszem vissza addig? Jövő augusztusban lesz a lagzi, szóval akár meg is növeszthetem, csak nem nagyon szeretném, mert tetszik így, mindenki mondja, hogy milyen jól áll. De nem tudom milyen frizurát lehete esküvőre ebből. Linket is ha lehet:)

Köszi


2011. júl. 22. 14:19
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi a hajam most, csak sötétszőke-világosbarna

2011. júl. 22. 14:20
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ebből semmilyet, és kifejezetten ronda is. Növesszed, ha szép menyasszony akarsz lenni. Legalább vállig érjen.
2011. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne növeszd meg, ez a frizura nagyon jó így. Rakj egy pici koronát a fejedre. Egy vállig érőből sem tudnál nagyon extra menyasszonyi frizurát csinálni. Ne rontsd el a hajad, ha jól áll.
2011. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

jó nyilván szőkén máshogy fest, de szerintem ez nagyon szép:)

2011. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Na, akkor az első válaszoló szerint én kifejezetten ronda menyasszony leszek, mert hasonló hosszú az enyém is :)

Ha szereted így a hajad ne növeszd meg!

Én ilyesmiben gondolkodom: [link]


Elképesztően sok lehetőség van még! És egy jó fodrász ha rádnéz, már mondja is a lehetőségeket! :))

2011. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


nekem az első tetszik a legjobban :) és neked tetszik valamelyik?:)

2011. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az első, nekem is:)

Köszi a válaszokat!

Főleg az elsőnek, akitől megtudtam, hogy ronda a frizurám:D Ezt még nem mondta senki, úgyse:))

2011. júl. 22. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!