Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megbántad a csak kéttanus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad a csak kéttanus esküvőt?

Figyelt kérdés
Eddig olyan biztos voltam magamban,de ma elgondolkoztam.....
2011. júl. 24. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

A 2. férjemnél volt az,hogy csak a 2 tanú és az egyik tanú férje jött el fényképezni.

Otthon viszont,nagyon klassz "állófogadást" csináltunk,mindenféle finomság volt és kér hatalma torta.

NEM BÁNTAM MEG! azért,mert több jutott így a vendéglátásra.

Jaa és 10 éve boldog vagyok végre!! :)

2011. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tervezek, de eszembe se jutott, hogy megbánhatnám. Ha hiányozna a nagy esküvő, akkor bármikor bepótolhatnám.

Nincsenek kétségeim.

2011. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Két tanus esküvőm volt és még csak vendégfogadás sem volt utána. A párommal évek óta együtt voltunk és még mindig szeretjük egymást és együtt akarjuk leélni az életünket.

Soha nem bántam meg, hogy csak négyen voltunk és ma is ugyanígy csinálnám, leszámítva azt, hogy be sem harangoznám. Eredetleg ugyanis kiírtunk egy időpontot és tervbe volt véve egy kisebb ünnepség, mert hát ugye azért mit szólnának hozzá, de úgy beijedtem a hercehurcától (soha nem volt álmom esküvő, pláne nem nagy), hogy majdnem nem mentem hozzá a férjemhez. Szóval inkább lefújtuk az esküvőt és csedben mondtuk ki az igent.

Nekem így volt jó. Nem hiszem, hogy én ezt valaha is megfogom bánni.

2011. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esküvőnk volt, a tanukat sem ismertük, csak az utcán megkértük Őket.Semmit nem bántunk meg, 16 éve élünk együtt.
2011. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha kételyeid vannak, akkor szerintem ne két tanúval csináld. Eredetileg én is úgy akartam, de aztán a párom mondta, hogy nem jó, mert az ő anyja nagyon megsértődne. Most úgy vagyunk vele, hogy egy egészséges méretű társaság lesz és kész. Az esküvőre meghívjuk a rokonokat, barátokat, munkatársakat, stb., de utána csak egy szűkebb körű kertipartit tartunk. Így a költség is minimális, egyszerű esküvőhöz a terem max, 10 ezer, van költsége a csokornak, az is 10 körül van, az én ruhám is annyi lesz nagyjából. Ez 30 ezer Ft, meg nekem egy fél nap, amíg megvarrom a ruhám. Utána a kerti grillezés pedig apukám dolga lesz, ő nagyszerűen csinál mindenféle húsokat, esetleg besegítek előző nap köretet csinálni, veszünk innivalót és kész is van. Mivel a szüleim gyakran tartanak grillpartit, ez sem nagy stressz, mert már gyakorlatuk van benne, tudják mit kell beszerezni, elintézni, stb. Ezen úgy számolom, kb. 30an leszünk, annyian kényelmesen elférünk.


Gondold végig, lehet hogy mégsem jó ötlet az a két tanús esküvő. De a "beszaladunk, 5 perc alatt aláírjuk a papírokat" és a "másfél évig készülünk milliókat beleölve, hogy tökéletes legyen a lagzi" között létezik átmenet :)

2011. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. júl. 24. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!