Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mivel lehet drágakövet ragaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet drágakövet ragasztani?

Figyelt kérdés
Már csak 13 napunk van az esküvőig. Tegnap lettek készen a gyűrűk, még aznap kiesett az egyik kő, egy 1,5 mm-es gyémánt. Nem vagyunk benne biztosak, hogy készen lesz a javítás ennyi idő alatt, így talán megpróbáljuk mi magunk megcsinálni. Milyen ragasztóval szokták az ékszerészek a köveket a foglalatba ragasztani? Én az epoxira gondoltam, az biztosan stabil, de talán nem elég tiszta. Van erre valami speciális szer?
2011. júl. 24. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kizárt, hogy 13 nap alatt ne tudjátok megoldani a javítását. Ha tegnap lett kész a gyűrű, de már aznap kiesett egy kő, az minimum reklamációra a d okot! Szerintem ne próbáljátok házilag babrálni, többet árthattok vele, mint használtok, és a esküvői gyűrűkről van szó!

Kérjétek számon, hogy mégis milyen munka ez, gondolom nem 2 Ft volt a gyűrű, biztosan van rá garancia. Pár perces munka az egész, nehogy már két hét alatt ne tudják megcsinálni! Ha velük nem jártok sikerrel, akkor is rengeteg ékszerész várja, hogy segíthessen rajtatok..

2011. júl. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én szilikonragasztóval próbálnám tuti, mert jól rögzít, és nem nehezen szét lehet szedni, ha egyszer vmikor szét szeretnéd szedni a drágaköveket:)
2011. júl. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi, második vagyok, nem olvastam el a kérdésen kívűl a többi részletet:( igen, reklamáljatok mindenképp:)
2011. júl. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért komoly kis ékszerkészítő lehet,ha ennyi idő után kiesett. Ott sem vásárolnék!

De vigyétek vissza, meg kell,hogy csinálja!

2011. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ékszerész normális esetben nem ragasztja a követ, hanem befoglalja. Ha kiesett, nagyon rosszul csinált valamit... Eszetekbe ne jusson ragasztani, vagy csináltassátok meg vele, vagy egy másik ékszerésszel, és fizettessétek meg a károtokat!
2011. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!