Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak ti ketten (plusz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ti ketten (plusz tanuk) lennétek a házasságkötésnél, akkor vennétek fel menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Mi ketten voltunk (plusz tanuk), nem vettünk. De persze ez attól is függ, miért így esküsztök, mert nekünk nem volt fontos esemény az esküvő (nem ettől függ a boldogságunk). Ha viszont valaki mondjuk anyagi megfontolásból csinál ilyen kis esküvőt, annak lehet, hogy fontos a ruha… hogy aztán mondjuk a képeket később mutogathassa.

Szóval ezt te érzed, szerintem a ruha is csak a külvilágnak szól. :)

2011. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: persze a „nem vettünk”-öt úgy értem, hogy én nem vettem fel menyasszonnyi ruhát. :)
2011. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is két tanús volt, és egy fehér kosztüm volt rajtam.Teljesen megfelelt.
2011. júl. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben egy könnyű anyagból készült, hosszú fehér nyári ruhát vennék fel, pár kiegészítővel, amik elegánssá/bohémmá teszik, amilyen a stílusod. Minden jót!
2011. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esküvőt szeretnék és nem terveztem, hogy veszek menyasszonyi ruhát. Legalábbis nem azt a klasszikus, habosbabos faját. Furán is nézne ki. Viszont szeretnék egy egyszerű kis könnyű ruhát erre az alkalomra. Valamivel csinosabbat mint amit utcára venne fel az ember, de semmiképpen sem menyasszonyi ruha jellegűt.
2011. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Így két nappal az esküvő előtt minden eddigi határozott elképzelésem valahogy meginog... :S :D

2011. júl. 24. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos nem vettem volna fel. Inkább valami csinos, világos kiskosztümöt választottam volna.
2011. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem is klasszikus menyasszonyit, de egy fehér vagy ekrü estélyit vagy koktélruhát azt vennék.
2011. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vmi egyszerű, de elegáns hosszú ruhát... ez kimaradt az előzőből.
2011. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit vennék fel, azért remélhetőleg csak egyszer menyasszony az ember. :)


[link]

[link]

2011. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!