Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Többi lent.

Figyelt kérdés

A szüleim 6 éves koromban elváltak.

Az apámmal már jó pár éve nem találkoztam, fél évente egyszer felhív, megkérdezi, hogy hogy vagyok, lecsesz, hogy sosem keresem és elköszön...(Nagyon csúnya dolgot tett velem, amit nem akarok részletezni, ezért nem keresem)

Most lesz az esküvőnk(de csak polgári(szülők, nagyszülők, testvérek, tanúk), mert jön a baba, jövőre pedig rendes nagy esküvő) édesanyám azt mondta, hogy hívjam meg ide is és oda is majd(pedig anyával is csúnya dolgokat tett, de azt mondja, hogy "mégis csak az apád"..). Szerintem el sem fognak jönni, na de ha eljönnek....(van egy felesége és a nőnek egy lánya) Én szeretnék virágot adni az édesanyámnak, nagypapámnak(sajnos már csak ő él, apám apukáját nem ismerem(egyszer láttam 4 évesen)és az ő anyukája sem él már). Neki is illik ilyen esetben virágot adni, ha eljön?? Én nem nagyon akarok, hiszen 6 éves koromig nevelt, utána tönkretette a gyerekkorom, majd az életem, viszont az apám... Ti adnátok neki? Ha igen, ha nem, miért?


2011. júl. 25. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Szija.ez attol fugg mit tett..
2011. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt most nem akarom itt részletezni, ráadásul nem is szeretek erre gondolni. A lényeg, hogy nem megbocsájtható... Ja és egészen addig nem keresett, amíg nem tudtam főzni, mosni, takarítani.. Amikor mindent megtanultam hirtelen fontos lettem(szerintem ő is tudja, hogy a nő csak a pénzéért van vele és nem fognak sokáig együtt maradni..).
2011. júl. 25. 12:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Te napod, azt tedd amit Te szeretnél, és ne azt, ami illik.:) Szerintem.
2011. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 24/L válasza:
100%
Szia! Az én esküvőmön, majd azok az emberek lesznek, akiket szeretek és akikkel jól érzem magam! A te helyedben nem hívnám el, de ha már úgyis elhívod, szerintem nem érdemel virágot! Ennyi, ezt én így csinálnám. Üljön a hátsó sorba és örüljön hogy ott lehet! Persze ezt azok után írtam, amiket te is írtál!
2011. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad nem megbocsajthato.akkor en nemhogy viragot nem adnek neki,de az eskuvomre se hivnam meg..es leszarnam hogy ki mit mond (marmint a rokonsag).
2011. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Az embernek tudni kell megbocsátani, én hiszem azt hogy minden betegségnek lelki oka van, és a haragtartás az egyik oka amitől kialakulnak a rákos betegségek például. Ebbe lehet nem hinni, vagy hülyeségnek tartani, de ezek a dolgok léteznek. Hívd meg apádat, ha nem jön el így járt, de a te lelkiismereted tiszta legyen.
2011. júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

a te esküvőd!a te egyik legboldogbabb napodnak kell lennie!senkinek sincs ott a helye aki rossz érzéseket kelthet benned!ezt mond meg az anyádnak is! felnőtt vagy és boldog akarsz lenni abba pedig az "apád" nem illik bele.

ezek szerint súlyos dolgot tett, nem az az apa aki csinált hanem aki felnevelt!!a vér nem minden. azért mert az édesanyád beletörődik ésmegbocsát neked nem kell illemből!légy boldog, férjhez mész babád lesz ebbe senkinek sem szabad belerondítania.

amugy ha félévente gyszer felhiv miért veszed fel a telefont? ha ennyit bántott miért nem szakítod meg vele a kapcsoltatot, hisz évi 2 telónak amugy sincs jelentősége.

nem anyukád nagy napja, hanem a tiéd s férjedé és a babátoké!

2011. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én hiszek abban h a betegségek lelki eredetűek de igenis vannak nem megbocsátható bűnök (teszem azt molesztálás),

ilyen fajsúlyú cselekedet után nincs ott a heéye sőt az életében sem!

2011. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Kedves 12:13:) Mindenki ezt mondja, de nekem akkor is tiszta lenne a lelkiismeretem, hogyha meg sem hívnám... Egyébként ha kettőnk közül valaki nem tudna a lelkiismeretével elszámolni az ő lenne, de ő így is el tud, ezek után is.

Várom a további válaszokat:))

2011. júl. 25. 12:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazándiból nem tudom, hogy miért veszem fel. Ez még sosem jutott eszembe. Amikor felhív, akkor teljesen kikészülök, mert feltépi a sebeket..
2011. júl. 25. 12:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!