Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell fizetni a polgári esküvőért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell fizetni a polgári esküvőért?

Figyelt kérdés
Nekünk azt mondták hogy igen, 6 vagy 12 000ft-ot, de máshonnan meg azt, hogy nem. Nem tudom akkor most mi az igazság.
2011. júl. 25. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Háát,semmi sincs ingyen...
2011. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell, csak sok helyen pénzt kérnek dekorációra, pezsgőre, ilyesmik. Egyébként mindenkinek állampolgári joga a házasságkötés. Ingyen.
2011. júl. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
80%
Szia!nekem tavaly volt ,ha nem kértek ceremóniát akkor ingyen van,ha kértek akkor 6és 12 ezr forint között mozog valóban:)Sok Boldogságot!!!!!!!
2011. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi ma voltunk időpontot kérni, nekünk kéttanus esküvőnk lesz mert babát várok és most nem vagyunk túlzottan eleresztve anyagilag. Megkérdeztük, nem kerül pénzbe, kivéve ha munkaidőn kívül történik a házasságkötés ill. terembérlés esetén kb. 20 ezer forint (de mindenhol másképp működik a dolog) ha zenét szeretnél fizetned kell, vagy pl. a pezsgőért is. Egyébként ha csak szimplán két tannuval mész be és nem kérsz semmi extrát, akkor én úgy tudom, hogy teljesen ingyenes!
2011. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha a lakhely szerinti illetékes anyakönyvi hivatalban,jegyzőségen,polgm.hivatalban köttök házasságot akkor ingyenes.

Ha kértek extrákat pl:vers,gyertya,hivatal által biztostott virág,pezsgő,zene stb akkor azt fizetni kell.

Ha pl úgy hivjátok ki az anyakönyvezetőt külső helyszini esküvőre akkor azért szintén fizetni kell!

Nekünk kb: 50ezer ft lesz igy!

Megjegyzem semmi extra dolog nem lesz!

Pezsgős koccintás,zene amit az étterem biztosít,esketés és ennyi!

Csekken kell feladni az esküvő elött még,de nagyon gondolkozom még rajta!

2011. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellet fizetni, de csak bementünk a két tanúval és aláírtunk (a templomi esküvő volt az ünnep), de ha termet is akartunk volna meg vendégeket, akkor azért fizetni kellett volna. Mondjuk arra nem emlékszem, hogy mennyit.
2011. júl. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!