Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenki csináltat a nagy nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki csináltat a nagy nap előtt próba sminket és frizurát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltattam. Egyszerű frizurám és sminkem volt, így nem kellett.
2011. júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent az egyszerű?tudsz képet linkelni?
2011. júl. 26. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltattam, mert benne volt az árban. Mondta a csaj, hogy ha nem csináltatok, akkor is annyi az összeg, mintha csináltatnék.
2011. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltattam, és nagyon jól tettem, mert a próbánál kiderült, hogy nem bírja meg a hajam azt a feltűzést, amit kitaláltunk. Vágatni kellett belőle, úgy jó volt. Az ideg megölne ha a nagy napon derülne ki, hogy valami nem jó, vagy nem tetszik.
2011. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogok. A frizurám már pontosan tudom, milyen lesz, számtalanszor megcsináltam, nem kell gyakorolni. Sminkelni nem szoktam, maximum alapozót és púdert fogok feltenni, ezen nincs mit gyakorolni :)
2011. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

próba sminket csináltattam, mert nem tudtam, egyáltalán mi hogy áll, amúgy nem sminkelem magam. Aztán végül3 félét próbáltam, ez mind ingyen volt.


Frizut meg nem csináltattam, mert egyszerűen csak fel akartam tűzetni, bele meg ilyen kis díszek, és oldalt 2 kunkor, megbízok a fodrászben, és nagyon tuti lett!


kb ilyen:

[link]


Csak nekem 2 oldalt lejött egy göndör tincs, és nem pántom volt, hanem apró hajdízsek, rózsával a végén.

2011. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom megcsináltatta. A hétköznapokon alig rak fel dekort, de itt a fényképezés miatt is, merészet álmodtak. Meg kell mondjam, én, az anyja is alig ismertem meg, olyan sokat jelentett a smink. Nem is hittem volna.

De ő nem egy nappal előtte, hanem korábban csináltatta meg.Még a beszéd is másképp esett neki.

A fényképeket nézegetve - mint ha nem is a mi lányunk lenne,azóta sem volt így kipingálva, de jól néz ki rajtuk.

Majd kérdés, hogy a kisfia megkérdezi 1-2 év múlva: ki ez a néni? Szerencse, hogy az apját felismeri majd.

2011. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csináltattam mindkettőből próbát. A sminkes pl olyanokat mutatott, hogy ha azt festi rám az esküvő napján, smirdlivel estem volna neki az arcomnak...de így volt lehetőség arra, hogy tényleg olyat válasszak/csináljon ami jól áll, és tetszik is. A frizurával is az volt, hogy menet közben alakítgattuk, és egyszer csak megtaláltuk az ideálisat.
2011. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!