Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet kapni nemesacél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni nemesacél gyűrűt méretre?

Figyelt kérdés
Félnék, hogy valami baja lesz az aranynak.
2011. júl. 29. 17:28
1 2
 11/12 melcsiboszi ***** válasza:

Nem tudom, miért nem lehet bunkózás nélkül a kérdésre válaszolni...


Nekünk is nemesacélból van a gyűrűnk. :)

Székesfehérváron a Fehér Palotában van egy ékszerbolt, ott vettük, bár azt mondták, hogy már nemigen rendelnek ilyet, mert nem nagyon fogy, de akkor még volt pár darab.

Nagyon szépek, én nem bántam meg, hogy ilyet vettünk, mi is egyrészt a munka miatt, hogy ne törjön el egy hét után, másrészt a pénz miatt. Mert kettőnknek volt 10 ezer valamennyi, ebből az enyém volt 7 ezer valamennyi, mert ebben kövek is vannak. De ha mindenképpen méretre kell, talán tényleg érdemesebb csináltatni, talán a legegyszerűbb, ha rákeresel Google-ben.


Sok boldogságot! :)

2011. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

"Olvasd már el még néhányszor a kérdést, mert nem biztos, hogy felfogtad.


"


mi a f@sznak tesz fel olyan kérdést, amit googleval is megtudhat?

2011. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!