Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mesélnétek ilyen sztorikat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesélnétek ilyen sztorikat? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

Borzasztóan zavarnak az előre megtervezett dolgok. Pláne ha jó előre kell tervezni.


Kíváncsi lennék, hogy valaki járt-e úgy, hogy a számára tökéletesre tervezett esküvő előtt utol érte valami nyavalya. Mondjuk pl. egy jó kis nátha, láz, hasmenés vagy bármi.


Ilyen sztorikat nem hallottam még senkitől. Pedig biztos megesnek ilyen dolgok is.


2011. aug. 9. 07:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tervezek semmit elore, mert akkor tuti h beut vmi aminek nem kellene..
2011. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi esküvőnk előtt is azt tanácsolták,hogy ne akarjuk forgatókönyv szerint csinálni,mert úgy sem lesz belőle semmi.

Nálunk annyi baki volt,hogy előző este a férjem belázasodott. Adtam neki két szem lázcsillapítót,meg teát izzadni. Hajnal fél 4kor még éreztem,hogy egy kicsit lázas, de már nem ott otthon gyógyszer. Hát fogtam magam és elindultam hajnalban az ügyeletes patikában. Igen ám, de kiderült,hogy nálunk az már megszűnt. A kórházban a portás mondta, keltsem fel a dokit az ambulancián, hátha tud segíteni. Először azt mondta,hogy nem tud, de aztán megsajnált,amikor mondtam,hogy nekem ma lenne az esküvőm a férjjelölt meg lázas!:) Kaptam egy Algopyrin ampullát. Na az le is vitte a lázát, délelőttre már baja sem volt. De utána minden jól alakult!

2011. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Vicces, én is szoktam ezen gondolkodni/rágódni - és éppen esküvők kapcsán. Engem egyébként stresszel minden, amit jó előre meg kell tervezni/lefoglalni/fixálni az időpontot másokkal, egyszerűen elkezdek attól félni, mi van, ha történik velem vmi (vagy egy családtagommal), és nem tudok menni - pl. nyaralni, vagy hosszabb vendégségbe vkihez-, és csalódást okozok azoknak, akik számítottak rám.

Esküvőnél meg még inkább stresszelne (bár nem vagyok érintett még, de egyszer remélem, majd leszek...), hogy akár már egy évvel az esküvő előtt ki kell tűzni a dátumot, stb., meghívni azt a sok ismerőst, rengeteg pénzt kifizetni, és aztán ott a hatalmas nyomás, hogy mindennek rendben kell lennie - ráadásul nem csak a párnál, hanem a közeli hozzátartozóknál is. Ha pl. vki a legszűkebb családból hirtelen kórházba kerül(hogy rosszabbat ne mondjak) és nem tud eljönni, mi lesz? Elhalasztják az esküvőt vagy sírva múlatnak?

Egy ismerősöm mondta régebben, hogy neki van egy ismerőse, akinek az esküvője napján halt meg közeli rokona egy nagyon idióta, szerencsétlen balesetben (már nem emlékszem, mi volt, de úgy rémlik, tipikusan olyan, ami figyelmetlenségből történt). Azt nem tudom, elmaradt-e az esküvő - vszínűleg igen.

2011. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Semmi hatása nem is volt az esküvőre illetve a lagzira? Gondolok arra, hogy általában a láz levertté, kedvetlenné teszi az embert.


Én se szeretek tervezni, de ezt azért meg kell valamelyest.

2011. aug. 9. 08:20
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért pl. az esküvőt kénytelen leszel megtervezni. :)

Nekünk tavaly volt az esküvő, pont amikor áradt a Duna. Rómain egy új szálloda étterme volt lefoglalva. A hétvége előtti vasárnap hívtak, hogy úgy néz ki le lesznek zárva és a szállodát is be kell zárni, mert elöntheti a Duna. Az étterem vezető rendes volt (hozzátenném értett is a munkájához, mert nívós helyeken is dolgozott), ajánlott sutyiban egy másik helyet.

Miért sutyiban? Mert a hülye p...a tulaj éppen hogy elvégezte az ifo fősulit, de semmit nem értett az ifo-hoz, csak a milkós férjecskéje megvette neki azt a kis szállodát. Nem akart minket elengedni, hogy úgy is apad addigra a Duna. A 300 ropi foglalót is meg akarta tartani. Az akkori jövőbeni férjem alig bírta a fejébe verni, hogy komolyan kockára akarja tenni életünk egyik legemlékezetesebb napját. Jó sok idő kellett, mire beadta a derekát. Nem fogta föl agyilag, hogy arra nincs időnk, hogy a pénzünkért harcoljunk, mert még új helyet is kell találni. Júniusban!!!

Végül minden jóra fordult. :) Nem volt olyan szép a hely, mint az eredeti, de azért szép volt. Szépen fel tudtuk díszíteni.

Én azért mást is szoktam tervezni. Konkrétan nem emlékszem, hogy mikor mi jött keresztbe, de biztos mindig megoldódott. Vagy így, vagy úgy. :)

2011. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

èn mindent jó elöre megtervezek, mert ilyen vagyok, de soha nem zavar ha valami nem úgy jön össze ahogy eltervezem, vagy általában tervezek B C tervet is ha...

Az esküvömön esett az esö de fel voltunk rá készülve hogy ez is elöfordulhat.

2011. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerősömék esetében a menyasszony nagymamája két nappal az esküvő előtt halt meg. A lagzit már nem lehetett lemondani, úgyhogy délelőtt temetés volt, délután esküvő.
2011. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Halál esetről hallottam már én is. Volt olyan, aki ettől megtartotta, mondván nem lehet lemondani, az elhunyt se akarná ezt (nyilván ez nem valami nagyon közeli hozzátartozó lehetett). Olyat is ismerek, aki lemondta. És olyat is, ahol az ifjú párnak nem mondták meg, hogy mi történt. Mulattak egy jót, asszisztált mindenki a hazugsághoz és másnap megtudták, hogy az adott személy miért nem jelent meg.


Nyilván ez az eset amitől én is nagyon tartok, félek. De a napokban eszembe jutott, hogy egy egyszerű nátha is tönkre tehet mindent.

2011. aug. 9. 08:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi hatása nem volt! Teljesen jól érezte magát a férjem!

Egyébként mi nem vagyunk ez a nagyon előre tervezgetős pár! Mi 4 hónap alatt szerveztük meg az egész lagzit!:)

2011. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmet az esküvő előtti nap megcsípte egy darázs. Addig sose történt ilyen, nem tudta, h reagál. Persze, szépen beödémásodott a mellkasán és kipirosodott (asszem az arca is feldagadt). Gyorsan orvos, injekció. Barátnőm zokogott, h h fog ő most kinézni. Másnapra lelohadt neki, én nem is láttam feltűnő eltérést rajta. Ő azt mondja volt.
2011. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!