Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmennétek így az esküvőre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így az esküvőre? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szept közepére hívtak koszorúslánynak. Kb 3 hónapja hívott meg a menyasszony, de azóta semmiről sem tájékoztat. Én 3 alkalommal hívtam fel, hogy mégis akkor hogy legyenek a dolgok, de ő egyszer sem. Ezeket mondta:

1. Majd jövőhéten elmegyek megnézni a kölcsönzőben milyen ruhák vannak és majd egyet lefoglalok neked, majd felhívlak mit intéztem. Nem hívott 1 hét múlva sem, én hívtam, azt mondta nem talált szépet.

2. Eltelt pár hét: felhívtam szintén hogy mi van: azt mondta majd varratni kell, és nézzek ki valami olyat ami tetszik a neten. Ez 1,5 hónapja volt.

3. 3 hete felhívtam, hogy találtam olyat ami tetszik. Azt mondta holnap megveszik az anyagot. És azóta semmi.


A nővére annyit mondott csak, hogy a varrónő mennyiért dolgozik és hogy milyen színt választottak de ezt is csak mellékesen mondta.

Kb 1 hónap múlva esküvő, azt sem tudom lesz-e ruhám, hova menjek fodrászhoz (azt mondta a nővére anno, hogy mehetek az övékéhez de semmit sem szólnak). Most ez milyen? Már kezdem azt mondani, hogy ha ennyire lesz*rnak akkor el sem megyek...


2011. aug. 9. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
El. Jól berúgnék, aztán sugárban hánynék, mint a szamár.
2011. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

eleve a koszorúslány ruhát felénk mindenki maga válassza ki és magának fizeti. Valószínűleg vagy nincs elég pénze még arra is hogy kifizesse a te ruhád is vagy pedig nem is akarja, hogy klány legyél. 1hónap múlva lesz az esküvő de ruha még nincs és szerintem már nem is lesz. Jobban jársz ha veszel valami alkalomhoz illő kis ruhát amibe eltudsz menni.

Fodrászhoz pedig oda mész ahova akarsz.Szerintem ne várj arra, hogy majd ők bejelentenek téged a fodrászhoz, hisz te tudod h neked kb. hány órakor lenne jó.

2011. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
van nekik most mire gondolniuk. Legyel turelmes, minden rendben lesz. Ha nem mennel el, meginditanal egy harag lavinat. Es vegul mindenkinek es senkinek sem lesz igaza.
2011. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy tojnak rád. Én egyszer személyesen beszélnék velük a részletekről, és ha akkor is ilyen kitérő válaszokat adnak, akkor hagynám őket a pi.ba. Oldják meg ahogy akarják. Nem vagy te bábú, akit pórázon lehet rángatni.
2011. aug. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy kb 120 km-re van a lakhelyünktől az esküvő. Elvileg úgy mennék, hogy előző nap leutazok, mert 1 óra felé lesz a ceremónia, ezért mennék az ő fodrászukhoz.
2011. aug. 9. 12:10
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. aug. 9. 12:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én semmiről se tájékoztattam a koszorúslányaimat az esküvő előtt. Megvették a ruháikat eljöttek örültünk ennyi. De nem is mondtam, hogy megcsinálok nekik bármit is :) Megbeszéltük a színt és mondtam olyat vegyenek amiben jól érzik magukat :)

Szerintem menj el, ha addig nem intéznek neked ruhát, mivel a színt tudod vegyél egy szép ruhát és abba menj.

2011. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha 120 km-re laknak tőletek akkor miért ő nézi ki neked a ruhát, a ruhát rád is kell igazítani
2011. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eléggé megszervezetlennek tűnik ez az esküvő. Ha ilyen messze laktok, akkor miért nem mondja meg a színt, esetleg elküldené e-mailben, hogy olyat vegyél és kész. Ő hogy vesz neked ruhát, ha ott sem vagy? Lehet, hogy nem is kényelmes neked? Eléggé nagy katyvasz van itt. Beszélj vele és tisztázzátok le, mert már nincs sok idő.
2011. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ő úgy tervezte el (legalábbis valamelyik alkalommal mikor beszéltünk) hogy nem kell hogy egyforma legyen a fazon, de a szín viszont legyen egyforma. Mikor azt mondta hogy a kölcsönzőben kinéz valamit, akkor úgy mondta hogy lefoglal 6 egyforma színű ruhát. (6 koszorúslány lesz, mind odavalósi ill. környékbeli). De aztán mikor letett arról, hogy kölcsönzős legyen és inkább varratni akar(nak), akkor már úgymondták, hogy egyforma anyagú és színű lesz mindenkié, csak a fazon lesz tetszőleges. Tehát nem vehetek egy bármilyen halványsárga ruhát....


Szívem szerint felhívnám, de mindig én hívom. Pedig nem is akartam k.lány lenni...Mikor szólt hogy lagzi lesz, akkor már úgy indított, hogy "Szeretnél-e az egyik koszorúslányom lenni?"


Áhh de mindegy, már nem is idegeskedek miatta: ha nem hív aug. 20-ig, akkor elmegyek és veszek magamnak valami csinos ruhát és kész.

2011. aug. 9. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!