Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 33 hetes kismama. Polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zorana kérdése:

33 hetes kismama. Polgári esküvőnk lesz 2 hét múlva! Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Tegnap 5 perc alatt döntöttünk a párommal h összeházasodunk 2 hét múlva - csak azért mondom nehogy vki "belém kössön" , hogy most jut eszembe. :)

A lényeg : 2 hét múlva esküvő (polgári), 33 hetes kismama vagyok, jó nagy a pocakom és nem tudom mit vegyek fel. Nem szeretnénk 1 alkalomra külön ruhára költeni amit soha többé nem veszek fel. Meg babásan nyilván érthető, hogy kisebb kiadásunk is nagyobb. Mit javasoltok? Én egy nyári térdig érő ruhára gondoltam többségében fehér némi feketével. Hó fehérben nem szeretnék lenni.


2011. aug. 9. 22:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
az kimaradt , hogy mi + 2 tanu - ennyien leszünk -ergo semmi hajcihő.
2011. aug. 9. 22:23
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Tulképp a polgári esküvőnél mindegy , hogy miben vagy, neked kell "jól érezned" magad benne. Kismamaként meg érthető is a döntésed, plusz hogy nem is lesz nagy vendégség. Szerintem így jó 5let.
2011. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Krémszínt ajánlok :) Kismama boltban is lehet ünnepit venni :) Szép leszel, sok boldogságot!
2011. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

szerintem te valami ilyet keresel!


[link]

2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ja az kimaradt,hogy teljesen fehér.de hozzárakhatsz esetleg fekete kiegészítőt vagy szalagot.
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a 20-as képre gondoltam .
2011. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmiben mennék,egy térd alatti szoknyával. nyári ruha háát.. akármennyire egyszerű esküvő,mégis csak esküvő én vennék valamit,és mert nem vagyok ruhás..:


[link]

2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Polgári esküvőre akár hupikékben is esküdhetsz. A lényeg, hogy jól érezd magad benne. Én 28 hetesen házasodtam, de vágytam a klasszikus menyasszonyi ruhára. Fölpróbáltam egy kismamaruhát és potyogtak a könnyeim a nevetéstől, olyan hülyén állt rajtam. Végül egy igazi hercegnős ruhám lett. Gondolom, nem olyat szeretnél, ami diszkréten eltakar, mert ahhoz már elég "sokidős" vagy -bár nem mindegy az sem, milyen az alkatod. Párod milyenben szeretne látni? (Ami képeket küldtek, ott elég sokféle stilusú ruha van, tetszett egy pár.) A végén házasságkötő teremből mentek egyenesen szülni... :) Sok boldogságot!
2011. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok habos-babos fajta. 21 évig mondtam h nekem nem lesz se esküvőm se gyerekem. Aztán jött a párom. :) Igazából ha pizsomában mennék neki akkor is tetszenék és akkor is boldog lenne - pont mint én. Nem egy love sztori a téma (már mint a döntés- úgy mentünk az anyakönyvvezetőhöz hogy élettársit szeretnénk bejegyeztetni ... és kijöttünk úgy, hogy 2 hét múlva örökké :D ) és nem vagyunk oda ezekért a nagy esküvőkért.

Én a fehér egyetlen árnyalatát sem szeretném magamra ölteni. A kényelem lenne a lényeg. Ezért kérdem, hogy nem e gáz egy nyári ruhában menni - persze csinosan ! ?

2011. aug. 9. 23:49
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! Tetszik az egyszerűség, és nem kell a képmutatás! :)
2011. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!