Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok az ilyen esküvőhöz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok az ilyen esküvőhöz?

Figyelt kérdés

Először is: a kérdés csak elméleti!


Egy nagyon egyszerű esküvő, menyasszony-vőlegény, 2 legjobb barát=2 tanú + anyakönyvvezető. Nincs öltöny, menyasszonyi ruha, aztán az "ünneplés" a társaság törzshelyén (egy normális hely, nem sztriptízbárra, nightclubra kell gondolni)


De mivel mindkét család vallásos annyira, hogy egyházi esküvőt is akarjanak, ez is meglenne, de nem lenne 300 vendég, és hagyományos lagzi, csak az esküvő, aztán egy vacsi.


Ez túl egyszerű lenne?

Csak mert nagyon nem szeretjük a felhajtást.


Minden választ előre köszönök!


2011. aug. 24. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan legyen, amilyet ti szeretnétek.
2011. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem májusban volt az esküvőm, és imádtam, hogy nem voltunk sokan, de kevesen sem. 65-en voltunk és olyan jó, hogy aznap csak Rátok fogyelnek és csodálnak. Hogy szép vagy, csinos és mindenki csak áhitozik, Te meg mosolyogsz és vonulsz, mint egy királynő :) Éld át! Ne akad leegyszerűsíteni. Én is azthittem, hogy nem fogom tudni elmondani az esküt, de olyan szép volt! Megéri!! Legyen nagy felhajtás, amennyi csak beleférr!!! Sok boldogságot!
2011. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyik barátomnak ugy volt h anyakönyvezetőnél inditottuk a napot ott voltak a szülök testvérek két tanu meg néhány barát onnan templomi esküvő ahol megtöltötték a templomot szoval oda hivtak mindenkit távolabbi rokonok barátok szomszéd macskája nagynéni kutyája szoval mindenki ott volt akit egy oriási lagziba meghivna az ember aztán templomnál volt egykis beszélgetés meg a távolabbi ismerősök rokonok adtak egykis pénzmagot a párnak és az étterembe ahova átmentunk oda ilyen 30 -35 fő volt meghivva tényleg csak a legszükebb család és baráti kör és mi meg ott adtuk át az ajándékot pénzt stb. szoval ottis elég családias volt a légkör. igy elég olcson meguszták szerintem hiszen nem kellett nagy helyet bérelni emg nagy tömeget etetni csak azokat akiket amugyis mondjuk hetente kéthetente összefutnának
2011. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rendbe van.

Felesleges a felhajtás. Manapság kevés az olyan nagy esküvő,ahol ne kellene a szülőknek a zsebébe is mélyen belenyúlni.Én ezt lehúzásnak tartom..Főleg,hogy a pénzt másra is lehetne költeni,ami épp az ifjú pár jövőjét szolgálni.1millió forint alatt meg nagyobb esküvőt nem lehet megúszni.

Én ha férjhez megyek biztos elég lesz az anyakönyveztető,meg pár ismerős,szülők,aztán pedig este egy kisebb összejövetel zenével egy étteremben.

2011. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam ilyen esküvőt is. Nem kötelező mindenáron nagy felhajtást csinálni. Jó az ilyen esküvő is. 34f
2011. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem gyönyörű, bensőséges és olyan ez amit soha nem fogsz elfelejteni:)


én is ilyet szeretnék majd

2011. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!