Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltatok volna ha veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltatok volna ha veletek történik meg ez?

2011. aug. 24. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Beállítottság kérdése, nyilván a hölgyemény hatalmas esküvőről is álmodozott egész életében és ezt a párja tudta is. Én például nagyon zavarban lennék, nekem ez már túl csöpögős. Ráadásul az elején nem kellett volna a pofozkodás.

De ez mindenképpen olyan dolog, ami minden lányt meghat valamilyen szinten és bárki szívesen mesélné a barátnőinek, hogy az ő Szerelme bármit megadna neki, és lám még a kezét is így kérte meg. Szép :)

De hozzáteszem, ha a barátom most így kérné meg a kezem, akkor is nemet mondanék, sőt 1 év múlva is nemet mondanék valószínűleg. Akkor lenne 2 éves a kapcsolatunk. Mi máshogy tervezzük:)

De ha a megfelelő időben, egy csendes vacsi mellett teszi fel a nagy kérdést, az ugyanolyan szép, mint ez a nagy felhajtás. 17L

2011. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Most nézem, nem pofozkodás, de gondolom tudod mire gondolok.
2011. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez már túlzás!én arra vágytam, hogy egy koncerten kérje meg a kezem!:) de ennek ellenére szenteste tette!:D Imádom!
2011. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
ha így kérne meg nem tudnék hirtelen igent mondani, mert ebből az derülne ki hogy nem is ismer :) utálom a felhajtást
2011. aug. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem sem tetszene az ilyen leánykérés. Én az intimebb, meghittebbet részesítem előnyben. Egyébként sem szeretem a nagy nyilvánosságot.
2011. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát nekem nagyon tetszene :D
2011. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon bejött a videó, irtó édes, pedig én nem vagyok az a fajta lány, aki odavan a romantikától csöpögő dolgokért :).

Bár én nem ilyen lánykérést szeretnék, mert én sem szeretem a felhajtást, viszont arra nagyon vágyom, hogy egyedi legyen (pl. ne az a tipikus "étterembenvacsoránálkajábarejtveagyűrű" és ehhez hasonlók).


http://www.youtube.com/watch?v=pnVAE91E7kM


Nekem ez a kedvenc "lánykérős" videóm, szerintem nagyon király :).

Például ezt tudnám értékelni 8bár már nem, mert lelőtték ugye :)).

L/24

2011. aug. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a mozis is nagyon jó :)
2011. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Utálom a felhajtást, sőt eleve nem is akarok nagyon házasodni, szóval ha mégis bepróbálkozik, ráadásul így akkor nagyot koppanna. Ez azt mutatja hogy nem tisztel/ismer eléggé.
2011. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2011. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!