Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszony át szokott öltözni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszony át szokott öltözni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen,általában éjfélkor un. menyecske ruhába, ami hagyományosan piros pöttyös, de legalább is "babos",bő szoknya, ill. ruha.
2011. aug. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem öltöztem át,bőven elég volt kifizetni a menyasszonyi ruha kölcsönzési díját.Mondjuk menyecske ruhát még akkor sem vettem volna fel,ha ingyen lett volna.
2011. aug. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen! De eredeti piros menyecskeruha nekem sem jön be, ezért teljesen más volt.

Az én ruhám elég drága volt ahhoz,hogy ne kockáztassam meg,hogy egész éjjel abban táncolok. Meg ahhoz túl nagy is volt, bőven elég volt benne éjfélig táncolni!

2011. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
voltam olyan helyen,ahol palotás ruhába öltözött át a menyasszony,de olyan helyen is,ahol kis kékes-zöld koktélruha volt,a derekán egy piros szalaggal. nem volt tipikus,de a kis piros még is visszahozta a menyecske ruha eredeti színét.
2011. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A hagyományos lagzin éjfélkor átöltözik a menyasszony. De voltam olyan esküvőn, ahol nem öltözött át (jó szar is volt) és vége is lett az esküvőnek 1-kor.

Nálunk ingyen volt a menyecske ruha (benne volt a menyasszonyi árában)

Lehet mindenféle a menyecske ruha - rövid-hosszú; piros-bordó (de láttam már más színűt is).

2011. aug. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem-nem... A menyecske, az eljegyzési bulitól egészen az "igen"-ig ugyanabban, a büdös, teleizzadt cuccban szokott lenni :P
2011. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kölcsönzőből voltak a ruháim, elég drága menyasszonyi ruhát választottam ami uszályos is volt... így ajándékba kaptam egy másik menyasszonyi ruhát is. Így én átöltöztem a buli alatt ill. éjfél után.
2011. szept. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nallunk nem oltozott at, minek? Levetkozott es ugy but be meztelen az agyba es ruha nelkul paraznalkodtunk hajnalig aztan meg szpatty volt
2014. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!