Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Én magyar, református vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én magyar, református vagyok, a vőlegényem román, ortodox és nem tud magyarul. Nem vagyunk vallásosak, de szeretnénk templomi esküvőt. Hogy legyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 06:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%

Tanuljon meg magyarul.......

Legalább az alap szavakat.Hol lesz az esküvö??Ha Magyarországon akkor az alapvetö lenne...

2011. aug. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagytok vallásosak, minek az egyházi esküvő????
2011. aug. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Az attól is függ, hogy hol lesz az esküvő, ő mennyire hívő (eléggé "fanatikusok" szoktak lenni sokszor a román ortodoxok...) ezt ti ketten kell megegyezzétek. H1vhattok minkét felekezettől tiszteletest, illetve pópát ha beleegyeznek (az otodoxot kétlem, hogy belemegy).


Megtanulhatjátok az esküt egymás nyelvén, s úgy elmondani.

2011. aug. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

"nem vagyunk vallásosak"Akkor minek az esküvö??Szokás miatt???Különbözö vallással?????

Melyik vallású templomban lenne az esküvö???

Ez érdekes....Valamelyikötök keresztelkedjen át mert szerintem ez így megolshatatlan......

2011. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%

Ezt én sem értem!!! Minek az egyházi esküvő ha nem vagytok vallásosak. Csak azért mert szép? De ez csalás és ámitás a külvilág felé.

Én is megnézek kiránduláskor egy szép templomot, de mivel egyáltalán nem vagyok hivő igy soha eszembe sem jutott, hogy egyházi esküvőm legyen. Sőt a családom tudja, hogy ha meghalok akkor papot nem akarok a temetésemen. Minek, csak mert szokás?

2011. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%

06:37-es (85%) vagyok.


A kérdés nem az volt, hogy legyen-e templomi esküvő, mert az írta a kérdező, hogy azt szeretnének...a kérdés az, hogy hogyan...

2011. aug. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
Voltam olyan esküvön,ahol csak forditoval engedtek meg az esküvöt,ez nem egyhazi volt.Ha templomit is akartok,azt meg kell beszeljetek,ki fogja a masik vallasat felvenni,es akkor lessz biztos olyan h. elöször at kell keresztelni,es utanna jöhet az esküvö.
2011. aug. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%

Ha már hozzámégy valakihez, aki már a vőlegényed, de még nem vette a fárdtságot, hogy megtanulja a nyelved, remélem, annyi eszed azért lesz, hogy a gyerekeidet megtanítsd magyarul.

Nyilván románul kommunikáltok, a személyiséged egy részét már feladtad, újabb nagy lépés, hogy ortodox templomban adjanak benneteket össze, hát gratula!

2011. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

OFF: Utolsó, te borzalmasan gyökér vagy. Egyrészt honnan veszed, hogy románul beszélnek? A barátom chilei származású, nem tud magyarul, én sem spanyolul, angolul beszélünk. Másrészt hol ebben a személyiség feladása? Mert az ilyen észnélkül ugatók egyénisége nagyon a helyén van, igaz? :D Szerintem meg legyenek nagyon boldogok, szeresség egymást, attól pont hogy többek lesznek, nem kevesebbek.


Hát kedves kérdező, nem tudom. Melyikőtök családjának fontosabb "megfelelni"? Egyáltalán hol lesz tartva az esküvő?

2011. aug. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%

Feltételezem, hogy Romániában élnek, és egy újabb beolvadásról van szó.

Az én családomban is vannak vegyes házasságok: magyar-szlovák és magyar-szerb pár, de mindkét pár mindkét tagja beszéli mindkét nyelvet.

Nem mondom, hogy a magyarok többek a többi nemzetnél, de ha már ennek születtünk, a személyiségünk részévé vált. Ha neked nem, az nagyon gáz.

2011. aug. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!