Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mostanában lett divat ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában lett divat ez a jegyesfotózás? Mit takar ez az egész? Mi "kell" hogy legyen a témája?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi az ,hogy "jegyesfotózás"???
2011. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Ez egy újabb lehúzás azoknak, akik szeretnek mindenfélére plusz pénzt kiadni :)


Azt mondják a 3 legdrágább dolog a világon: esküvő, születés, temetés.

Hát, akik leleményesek, kihasználják hogy ezekre (az esküvő áll az első helyen) sokan gyakorlatilag semmi pénzt nem sajnálnak, ezért minden egyes momentumból pénzt csinálnak. Tehát ha egy pár eljegyzi egymást, mehetnek lefotóztatni egymást, gyűrűkkel, szép egymásranézős pózokkal, amit szét lehet küldeni a rokonoknak, meg adni szülőknek, meg bekereteztetni. Szép emlék, de ha az eljegyzési vacsorán apa készít egy képet a párról akkor az ugyanolyan szép, sőt, szebb, de hát az ingyér van szóval az sok párnak nem felel meg.

2011. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

A szüleim 34 éve házasodtak, és vannak jegyesfotóik, kb 10 műtermi kép gyűrűkkel, virágkosarakkal. És a rokonságban idősebb házaspároknál is láttam mindenütt. Szerintem ez nem újkeletű dolog...

De ma már mindenkinek van fényképezőgépe, nyugodtan elkészíthető otthon is, nem kell erre áldozni.

A témája meg az eljegyzés, mi más lehetne?!

2011. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
mindig ki kell találni valamit, amivel le lehet húzni a népeket. a hülyék bedőlnek, az okosabbak meg nem. ennyi.
2011. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá pénz, akkor csinálja, ettől még nem hülye.
2011. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
2. vagyok, és való igaz hogy régen tényleg voltak ilyesmik, de akkor más világ volt. Manapság valóban a lehúzás és flancolás a célja.
2011. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
97%
a jegyesfotózás képeit látva én azt látom, hogy ezek olyanok, mint az esküvői fotók csak ezek civil ruhában készülnek.
2011. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Kinek mi fér bele. Vannak, akik a nagy esküvőre vágynak, vannak, akik szerint az pénzkidobás. Sokak szerint fontos a kisérőgyűrű, mások megelégednek a jegygyűrűvel. Míg néhány pár százezreket, vagy milliókat ad ki a gyűrűkre, addig másoknak elég a vékony arany, vagy néha az ezüst is. És végül van, aki az esküvőn a terem minden járólapját le akarja fotóztatni, és van, aki ezt megoldja ingyen, "házilag".

Nem az számít, hogy az aktuális párnak mi okoz örömet? Miért csak a rosszat látjuk meg abban, ami másnak boldogságot okoz?

2011. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Véleményt kéne írni a kérdésben feltett dologról. Nem a válaszolók véleményéről, hanem a sajátodról.

Mindig, minden kérdésnél jön valaki, aki nem a kérdésre válaszol, hanem a többi válaszolót bírálja. Igen hasznos :/

2011. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

ma 11:45

Ha valaki megcsinálja maga otthon, akkor abban mi a lehúzás vagy a flancolás szerinted?

Vagy ha ne adj' isten bemegy egy fényképészhez, és készíttet pár műtermi képet. Az azért valljuk be, nem egy nagy összeg ma már. Szerintem régen inkább drágább volt, elvégre fotósok között sem volt ekkora konkurálás.

Persze az más tészta, ha valaki több száz képből álló sorozatot készíttet ilyen "Mari lefelé néz - Mari Józsira akar nézni - Mari eldöntötte, hogy Józsira néz - megemeli a fejét - 30 fokban, 35 fokban - majdnem ránéz - ránéz - pislant - elkapja a tekintetét. De akinek erre is van pénze, az meg hadd csinálja, nekem se zsebemből, se zsebembe.

2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!