Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek lehet jó házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet jó házasság abból, ha a lány egyetemet végzett a fiú meg szakközép iskolát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
26%
Ez attól függ, hogy milyen egyetemet végzett :)
2011. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Nem ezen múlik sztem.

Egyetemet végzett ember is lehet ostoba, és szakközepet végzett is lehet művelt.

A lényeg, hogy megtalálják az összhangot.

2011. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha szeretik egymást akkor igen!!!

Nekem főiskolai végzettségem van a férjemnek meg érettségije

6 éves házasok vagyunk....szerintem egy jó házasság nem az iskolai végzettségen múlik.

2011. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Miért ne lehetne??

A személyiség, intelligencia, érdeklődési kör nem a papírtól függ.


Olyan jó házasságot is tudok, ahol a nő diplomás (orvos, szóval nem csak valami büfészak), a férfi szakmunkás.

2011. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

és igen, 23:10 igaza van.

Volt egyetemen iszonyatosan sötét csoporttársam (diplomát is kapott), és van olyan ismerősöm, aki hihetetlenül értelmes, gyakorlati dolgokban is okos, gyakran fordulok hozzá tanácsért... és 8 általánosa van.

2011. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A párom szakmunkás, én diplomás pedagógus vagyok. Semmi gondunk ;)
2011. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
23%

ma 23:10

Egy orvos nő szakmunkás férfival?? Tudom, hogy ma mindent lehet, de ez azért tényleg durva.

2011. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Tom Benko ***** válasza:
96%

Feleségem kereskedő, én pedagógus. Semmi gondunk. Egyelőre a statisztika jónak tűnik, bár nem reprezentatív.

Egyébként nem ettől függ.

2011. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnak 2 (egyetemi) diplomája van, apámnak szakközépiskolai végzettsége. 17 éve boldogan élnek. Egyébként apám jóval intelligensebb és műveltebb, mint anyám. Abszolút nem ezen múlik.
2011. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem voltak olyan csoporttársaim egyetemen, hogy nem is tudom, hogy végezték el. De nem sok értelmes gondolatuk volt.

Viszont találkoztam már olyan nem egyetemi végzettségűvel is, akinek tök jó meglátásai voltak, és sok mindenben tájékozott volt. Még én éreztem hülyének magam mellette. Csak épp nem volt kedve egyetemre járni, mert dolgozott, vagy nem szimpatikus neki az oktatási rendszer, stb.

Bár nem ez a jellemző, de simán lehetnek ilyen kivételek. Nem a végzettségen múlik.

2011. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!