Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 35-40 fő lesz az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 fő lesz az esküvői vacsin. Csak kíváncsiságból: mennyi pénzt fog összegyűlni? Nem lesz menyecsketánc meg hasonló pénzlehúzás.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekünk 2 éve ekkora esküvő volt. Házasságkötő teremben összeesküdtünk, utána 4 órakor "vacsi" volt. Welcome drink után és leves előtt adták oda a nekünk szánt pénzt és ajándékot (ezt a jelenlévők szervezték így). Bár mi a férjemmel megmondtuk mindenkinek, hogy nem kell semmi, mert ez nem nagy lagzi, és "csak" az örömünket osztjuk meg velük. Így is kaptunk 260ezer ft, és sok szép és hasznos ajcsit. A vacsora így kereken nullszára jött ki(persze az italt meg ilyesmit azt felette fizettük).

Örültünk nagyon, mert nem számítottunk rá :)

2009. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2009. ápr. 21. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, kiket hívsz meg. Papírra vetettem, hogy xy a keresztszülő, így áll anyagilag, akkor ő min. 50 ezret hoz, xy a barát, de mivel gazdag, ő 100 ezernél kevesebbet sosem ad lagziba, az összes többi barátra 10 ezret számoltam fejenként. Ezt muszáj így kiszámolni, hogy az ember tudjon egy hozzávetőleges költségvetést csinálni. Amit kapunk, rá is megy a lagzira, pluszt nem várunk.
2009. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt így megmondani, mert pl. nálunk teljesen másként jött ki, mint ahogy azt előzőleg kiszámítottuk. Ez attól is függ, hogy hány közeli rokonod van, milyen anyagi helyzetben vannak stb...határ a csillagos ég, de szerintem legalább 150-200 ezer Ft összejön mindenképp. Nekem volt menyasszonytánc. Szerintem nem lehúzás, hanem szép szokás, ugyanis akkor sem adnak többet, hisz akkor megosztják a pénzt és egyik részét a menyasszonytáncba teszik, és csak a másik részét adják borítékban.
2009. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem számolgattam, hogy kitől mennyire számítok, de volt egy reményem a végösszegre (hogy kijön belőle az esküvő), hát kétszer annyi lett, nagyon örültünk! :)
2009. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-) és nálatok hány fős volt: :-)
2009. ápr. 28. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!