Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Most akkor, hogy is legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor, hogy is legyen?

Figyelt kérdés

Jövőre akarjuk kitűzni az esküvőnk dátumát, és arra lennék kíváncsi, hogy ha majd egy májusi hónapot akarunk akkor kb. mikor kell lebeszélni az anyakönnyvezetővel és a templommal?

Utána, hogy haladnak a dolgok, mit célszerű minél előbb elintézni? Gondolok itt a menyasszonyi és koszorús lány ruhákra.... és egyéb dolgokra.

Ti, hogy csináltátok, vagy, hogy csináljátok ha pont aktuális???

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 25. 09:49
 1/5 anonim válasza:
81%
A mi esküvőnk jövő júniusban lesz..Szerintem az településtől is függ, h mikor kell az anyakönyvvezetővel egyeztetni.Miskolcon legkorábban 6 hónappal előtte lehet-és érdemes is!!!-Ami még fontos, a helyet időben lefoglalni, plusz a zenekart(mi mindkettőt pénteken foglaljuk az esküvő 06.09.-én lesz). A menyasszonyi ruha szerintem kb. januárig várhat, főleg, ha venni akarod,nem kölcsönözni.
2011. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát kedves válaszoló :D mármint 1. válaszoló, isten hozott a klubban :D nekem is borsodban lesz és nekem is júniusban, csak nekem egy héttel előbb :D

hogy a kérdésre is válaszoljak. 6 hónappal előbb tudsz csak időpontot foglalni, mivel jegyzőkönyv kell. Szül. anyakönyvi kivonat és szem. ig. kell. ezen kívül a helyszín a legfontosabb, mert ahhoz igazítod a zenészt, a vőfélyt, a fotóst, a meghívót, tehát mindent. azt keressetek minél előbb. utána jöhet szép sorban minden. a ruhát én kb március-áprilisban fogom varratni vagy megvenni, addig nem, mert szeretnék fogyni, és addig talán kialakul egy kis fogyási hajlam bennem, meg addig még sok minden változik. A gyűrűvel még nem foglalkozunk érdemben, az ami sokáig ráér. nyilván azért nézelődök, meg nyilván jó lenne, ha meg lenne, de az nem függ semmitől, csak tőletek. Sok boldogságot!

2011. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
És Ti hol tartjátok Borsodon belül???Én nagy gondban vagyok, vagyis annyira nem,mert van egy hely Alsóhámoron,ami mindkettőnknek szerelem volt első látásra....De bennem motoszkál, a biztos jó döntés ez????(árban ők úgy kb. középkategória, szerintem,de lehet inkább hajlik a felső felé :((()Tudom erre a választ, sajnos majd csak júniusban kapom meg....
2011. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk Mádon lesz. A helyszín árajánlatára várunk :D
2011. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jersey-69 ***** válasza:

Szia!

Ha májusban szeretnétek (nekünk május 19-én lesz), akkor november közepén, végén kell kb. bejelentkezni (nekünk nov. 21-én).

Én már lefoglaltam a zenét, a fotóst, a vőfélyt, az éttermet. Menyasszonyi ruhát decemberben szeretném letudni.

A meghívókat 3 hónappal a lagzi előtt, február elején adjuk át. Azért szerveztem meg már most majdnem mindent, hogy az utolsó, zűrös 1-2 hónapra már csak az apróságok maradjanak.

Remélem tudtam segíteni! Sok boldogságot nektek! :D

2011. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!