Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fogadásra ez a menü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fogadásra ez a menü megfelelő szerintetek? Vagy túl sok? 100 emberre kell.

Figyelt kérdés

Svédasztalra gondoltunk.

Levesnek:

Újházy tyúkhúsleves

Tárkonyos raguleves

Francia hagymaleves


Hideg előételnek:

Libamájpástétom

Sajttál


Főételnek:

Mézes-mustáros csirke

Borjú-bécsi

Harcsapaprikás

Mandulás pisztráng


Köretnek:

Burgonyapüré

Kukoricás-rizs

Saláták


Desszertnek:

Fehér csokoládébevonatos friss eper

Gyümölcs-saláta

Torta (Fekete-erdő, csoki, túró, Eszterházy, Oroszkrém)


Utóételnek:

Töltött-káposzta


Nagybátyám szakács, unokatesóm meg cukrász, ők ingyen megfőznek/sütnek mindent, csak az alapanyagot kell kifizetnünk.


2011. szept. 28. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen rendes szokásos esküvői menü.


Jól van ez így. Ebben mindenki fog megfelelőt találni..:)

2011. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a mézes-mustáros csirke nem kell :) A többi nagyon rendben van! És plusz jó pont,hogy svédasztalosra csináljátok,így mindenki annyit ehet,amennyit szeretne!

(én nemrég voltam rongyrázós esküvőn,kihoztak 6 személyre egy jó nagy fehér tálat,aminek csak az alján volt 2-3szem hús+némi pörköltszaft...nagyon sóherok voltak,pedig 10.E fölött volt személyenként a vacsora..)

2011. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

Hú vazze!

Igazán meghívhatnál!:-)

2011. szept. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Én tuti szűkíteném.

Levesnek elég a hagymaleves meg valamelyik húsos. Az előétel az tök jó, a főételek közül is kihúznék egyet, valamelyik halat - illetve tájékozódni kéne, van-e vega a bandában, és valamelyik halat pl. rántott vagy sült zöldséggel helyettesíteni.


Desszertből a gyümölcssalit kihúznám. És csak egyféle torta kéne.


De ez a Ti esküvőtök, az legyen, amit akartok, meg amit megengedhettek magatoknak.

2011. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mézes-mustáros azért lesz, mert az a vőlegény kedvenc étele :)
2011. szept. 28. 14:15
 6/24 A kérdező kommentje:

A torta több emeletes lesz, és úgy gondoltuk, hogy mindegyik "emelet" más ízesítésű lesz. Így mindenki tud enni olyat, amit szeret!


A vega ötlet tetszik, köszi :)

talán rántott sajt és rántott gomba lehetne.

2011. szept. 28. 14:17
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szűkítenék, tökéletes menü. :) Tényleg csak annyi kéne hozzá, hogy legyen valami vega főétel is. Egyébként kiváló. :)
2011. szept. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Jaaa, úgy jó a torta. :)


(Én is vega vagyok, ezért tűnt fel, hogy kéne valami zöld. :)

2011. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
2 féle hal sok. Vagy legyen mellé még vmi zöldség is. Pl rántott gomba, meg karfiol. vagy rántott sajt. Biztos van vega köztük, de ha nincs más is szeretheti ezeket. Meg a hasábborgonya hiányzik nagyon a köreteknél. Meg vmi somlói szerűség. De amúgy egész jó! :) Sok boldogságot! :)
2011. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

(Mondjuk azt figyeltem meg, hogy ha egy társaságban egyedül én vagyok vega, akkor is a vega cuccok fogynak el leghamarabb, szóval nem fogtok befürödni vele.)


Mondjuk a püré helyett lehet én is valami fűszeres sültkrumplit adnék. :)

2011. szept. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!