Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruha a legszebb, áll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha a legszebb, áll nekem legjobban?

Figyelt kérdés

ma próbáltam, ez a négy a befutó:

1. [link]

[link]


2. [link]

[link]

[link]


3. [link]


4. [link]

[link]


Nincs mind rendesen rámigazítva, van ami kicsi volt, van, ami nagy, az első és harmadik (azt hiszem) fűzős.


Szerintetek melyik a legjobb? Fejem ne nézzétek, érdekes arcokat sikerült összehoznom:)


2011. okt. 3. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:

23.24-es vagyok...

Szóval sámli! :D

Akkor is csinos vagy, és egyáltalán nem nézel ki 70-nek. :)

2011. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem, az első marad :) de mindenképp varratom, és fekete lesz benne, majd mindjárt megrajzolom, és megmutatom, milyen :)
2011. dec. 29. 14:41
 83/89 anonim ***** válasza:
Szerintem az első. :)
2012. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:

Na, milyen lett a ruhád?

Mikor volt/lesz az esküvőd?

2012. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 A kérdező kommentje:
októberben lesz, azóta van még pár variáció, és még mindig nem tudom... :S
2012. máj. 30. 23:11
 86/89 anonim ***** válasza:

Határozottan az 1. és 4.


A másik kettő összenyom.


A 2. nagyon nem tetszik nekem.

A 3. jó lenne, egy kifejezetten vékony és magas lányon.

2012. máj. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmit nem próbáltál? Én is kicsit duci vagyok és ez a model áll a legjobban. Meg ezek amiket linkeltél, nem is tudom, olyan gatyik kicsit. A második főleg, az valami borzalom, valami 2 osztályos sátras lagziján tudom elképzelni.

Amúgy ezek közül az első a legjobb, de az sem az igazi.

2012. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 A kérdező kommentje:
mivel alacsony vagyok, ez nem áll jól, de mindenképp akarnék majd egy ilyet is próbálni :)
2012. máj. 31. 07:26
 89/89 anonim ***** válasza:
Én is alacsony vagyok és hidd el, hogy nagyon jól áll!! Rengeteget próbáltam már és ez állt a legjobban. Próbéld meg, szerintem biztos sokkal jobban állna, mint ezek, és szebb is. Meg úgyis magassarkút veszünk fel, nem látszik a ruha alatt, hogy mekkora vag
2012. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!