Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol és mennyiért vettétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és mennyiért vettétek a karikagyűrűtöket?

Figyelt kérdés

két sima fehérarany karikát ki tudok hozni 50-60Eből?


vagy mennyi a reális ár?

köszi!


2011. okt. 6. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Hogyha sima fehéraranyat akartok miért nem vesztek ezüstöt? az ugyanúgy néz ki!


Sok boldogságot!

2011. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

most ezüst van, kb 1,5 hónapja, és tiszta karcos már most :(


és szeretnénk a fehéraranyat, nekünk fontos lenne.

2011. okt. 6. 16:47
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia, mi ismerős ékszerészhez dupla annyi aranyat vittünk mint amennyiből kitelt, ez volt az ára, így a ballagásra nagyitól kapott vastag aranylánc,karkötő jó helyen van és fizetni sem kellett pluszban semmit. Sárgát vittünk, fehérarany karikagyűrűnk lett, egyedi gravírral.
2011. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
férfinak platina illik, nőnek meg fehérarany
2011. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Azt hogy képzeljem el hogy "vittünk hozzá aranyat"?

Más ékszerek, vagy azt milyen formában képzeljem el?

Köszi a választ!:)

/csak egy érdeklődő/

2011. okt. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát ezt sem hallottam még,hogy ffinak platina illik....
2011. okt. 10. 21:57
 17/18 anonim ***** válasza:

Aranyat vinni annyit tesz, hogy egy megunt karkötőt, egy csúnya, ajándékba kapott fülbevalót...egyszóval csupa olyan ékszert amit abban az állapotában már nem szeretnél hordani elviszed az ékszerészhez, ő beolvasztja és gyűrűt önt belőle.

Ezt a platinás dolgot még én se hallottam, én nő létemre nagyon örülnék a platinának, de pl a nemesacélnak is.

Tényleg kérdező...a nemesacél sokkal tartósabb még az aranynál is, még annál is kevésbé látszik meg rajta az idő múlása, és mostanában abból is készítenek karikagyűrűt...egy árnyalattal tér csak el a színe a fehéraranytól vagy az ezüsttől és nem az ipari célra használt acélra kell gondolni, hanem NEMES anyagra ;)

És a legjobb: Sokkal olcsóbb, mint az arany. Én olyan 5-10.000 ft körül láttam (nem a pár, hanem 1 db, de így is olcsóbban jössz ki)

2011. okt. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
na úgy látom én se megyek férjhez, ha ilyen sok pénzt kéne kiadni gyűrűre akkor én abba belehalnék
2011. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!