Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan anyakönyvvezető /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan anyakönyvvezető / önkormányzat, ahol/aki vállalal hétfőn esküvőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg konkrétan azt az anyakönyvi hivatalt, ahol a szertartást tervezitek? Szerintem a hétköznapi esküvő nem "tilos", max. nem szokás, mert nehéz összehozni rá a vendégeket.

Én egyébként úgy tudom, hogy polgári szertartást nemzeti ünnepen nem tartanak, de egyéb megkötésről még nem hallottam.

2011. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bármelyik
2011. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárhol összeadnak bármilyen napon, még jobban is jársz vele. Csak viszonyításként: nekünk a férjemmel 3000 Ft terembérlet volt a péntek délelőtti esküvő. Ha munkaidőn kívül lett volna, kb 30-35 ezer ft-ot kellett volna fizetni...
2011. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már felhívtam az összes budapesti polgármesteri hivatalt, de egyik sem vállalja. Azért merészkedtem itt is megkérdezni, hátha tud valaki konkrét hivatalt, ahol hétfőn bevállalták, mert akkor náluk jobban próbálkoznék.
2011. okt. 11. 18:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem Kismaroson volt péntek délelőtt. Bp-ről kb egy óra autóval. :)
2011. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem vállalják? hivatali időben kötelesek összeadni, ez nem vállalás kérdése...panaszold be őket, ha nem vállalják
2011. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!