Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok nekem olyan céget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem olyan céget ajánlani aki nagyon szép esküvői dekorációt csinál elérhető áron? (Budapesten lesz az esküvő)

Figyelt kérdés
Esetleg olyat aki nektek bevált:-)
2011. okt. 21. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Virág- és textildekorhoz őket ajánlom: [link] Kiállításon láttam a munkájukat élőben, meg a portfóliót is, és nagyon szépen dolgoznak, és árban is rugalmasak, meg lehet velük bármit beszélni!


A papír kiegészítőket meg a köszönőajándékokat meg innen lehet hozzá rendelni: [link] Vannak különleges dolgaik is, mint pl. meghívó dobozban (nem az, amikor a doboz maga a meghívó, hanem ilyen: [link] én ilyet máshol még nem is láttam.


Ami jó, hogy a két cég együtt dolgozik sok munkán, a kiállításra is teljes összhangban készítettek el mindent! :)

2011. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elrontotta a dobozos meghívós linket. :(


[link]

2011. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!:-)
2011. okt. 22. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Sok boldogságot Nektek!
2011. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek együtt dolgozni egy dekoratőr családdal (virágkötő anyuka és 2 lánya).


Szépen és olcsón dolgoznak.


Két esküvő, amit ők dekoráltak:


[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni.


Rózsáné Orsi

2011. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a dekoratőr nekem féláron megcsinálta (méretre szabva) azt, amit a helyszín dekorosa csinált volna már kész anyagokkal, tehát csak 'bérlet' címén számolt volna fel.


És ami még fontosabb, odafigyelt rám, végig az én érdekemet nézte, építő javaslatai/ötletei voltak, utánajárt mindennek és sokféle választási lehetőséggel jött vissza és minden egyes ezer forintos költséget leegyeztettünk. Nálat tökéletesebb dekoratőrt nem találhat egy valljuk be már-már idegesítő menyasszony. (és külföldről e-mailek alapján egyeztettünk mindent!)


Fő profilja a székszoknyabérlés, de dekorációban egyedülálló.

www.szekszoknyaberles.hu Andi


Végül mi egy ekrü-mályva-csoki színkombinációt találtunk ki, tollakkal és gyöngyökkel, mindenki teljesen odavolt a romantikus mégis különleges dekorációért.


Árban pedig a munkájához képest nevetségesen alacsony volt. Egyedül annyi a hátránya, hogy nem virágos és csak minimális virágdekorációt csinál. Ettől megijedtem én is de hidd el, annyi minden más anyag van amivel lehet dekorálni, hogy nem is hiányzott annál több, mint amit ő csinált.


Szerintem amit lehet csináltass meg vele (menükártyák, ültetésrend táblázat stb) mert mindenben olcsóbban jársz.


Sok sikert!

2012. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!